banner1700

Kılıçdaroğlu'na Yapılan Terbiyesizliğe Tepki Yağdı

Çorum’da iş insanları ve sivil toplum kuruluşu temsilcileriyle bir araya gelen Kemal Kılıçdaroğlu, sokakta gördüğü bir vatandaşın halini ve hatırını sordu. Sorulan soruya “Sağ ol, çocuklarıma dokunma” cevabını alan Kılıçdaroğlu, arkasını dönüp yürümeye devam etti. Daha sonrasında ise kadının “Hadi yürü, yürü” diye bağırması sosyal medyada tepki çekti.

27 Ağustos 2021 Cuma 13:07
Kılıçdaroğlu'na Yapılan Terbiyesizliğe Tepki Yağdı

Sosyal medyada gündem olan bir başka videoda ise Kılıçdaroğlu, sokakta gezdiği sırada yanında çocukları da bulunan bir vatandaşa selam vererek yaklaştı. “Nasılsınız, iyi misiniz?” diyerek Kılıçdaroğlu’nun hatır sorduğu kadın, hiç beklenmeyen bir tepki vererek çocuklarının yanına yaklaşılmasına izin vermedi.

ARKASINDAN “HADİ YÜRÜ” DİYE BAĞIRDI

Sorduğu soruya “Sağ ol, çocuğuma dokunma” diye yanıt alan Kılıçdaroğlu, bu tepki karşısında geri döndü. Kadının daha sonrasında Kılıçdaroğlu’nun arkasından “Hadi yürü, yürü” diye bağırması sosyal medyada tepki topladı.

TEPKİLER ÇIĞ GİBİ BÜYÜDÜ

Sosyal medyada kadına tepki gösteren vatandaşlar sürekli olarak ayrıştırıcı dil kullanan yandaş medyayı işaret ederek kadın için “#Terbiyesiz” haştagını açtı.

İşte gelen yorumların bazıları:

yuzdeyuzhaber

Son Güncelleme: 27.08.2021 13:43
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol