'KILIÇDAROĞLU BİZİM KARDEŞİMİZ'

Erzincan'da konuşan MHP Lideri Devlet Bahçeli, CHP Lideri Kılıçdaroğlu'na sahip çıktı...

02 Haziran 2011 Perşembe 16:42
'KILIÇDAROĞLU BİZİM KARDEŞİMİZ'

 Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli partisinin düzenlediği Erzincan mitinginde halka hitap etti. Konuşmasına işsizliğin büyük bir sorun olduğunu belirterek başlayan Bahçeli : “İşsizlik ekonomik sorundur doğrudur ama toplumsal bir yaradır ve sosyal patlamanın da fitilidir. Allah muhafaza bunlar istismar edilmiş olsa Türkiye’de yeni bir kardeş kavgasının sebebi olabilir. O sebepten dolayı işsizliği hiç kimsenin ihmal etmemesi gerekiyor.”diye devam etti.

BAŞBAKAN, ALEVİ KARDEŞLERİMİZDEN BİRİSİNİN BİR PARTİNİN GENEL BAŞKANI OLMASINDAN RAHATSIZLIK DUYUYOR

“Ülke iyi gitmiyor. Ülke çok nazik, ülke bir yol ayrımında. Ülkede bir kardeş kavgasının işaretleri görülüyor. Etnik temelde bölücülük kışkırtılıyor. İnanç temelinde ayrımcılık yapılıyor. İşte görüyorsunuz. Alevi kardeşlerimizden birisi bir partinin genel başkanı olmuş. Nasıl olur diye Recep Tayyip Erdoğan rahatsızlık duyuyor.”

İKTİDAR OLMAZSAM BENİ MHP’LİLER YÜCE DİVAN’A GÖNDERİR DİYE ELİ AYAĞI TİTRİYOR

“Bu iktidar yorulmuştur. Yıpranmış. Tekrar iktidar olmasının bir tek sebebi var çünkü Recep Tayyip Erdoğan’ın kimyası bozulmuş. Çünkü korku bacaklarını sarmış. İktidar olmazsam beni MHP’liler, Yüce Divan’a gönderir diye eli ayağı titrer haline gelmiştir.”

BU AHLAKSIZLARDAN YÜCE DİVAN’A HESAP SORMAK LAZIM

“İşsizlik ve yoksullukla kesin bir mücadelenin yapılması lazım. Yolsuzluğun ise bir kuşunun dahi hesabını sorup yetimin, öksüzün, kimsesizin haksız kazançla geleceğini gasp eden bu ahlaksızlardan mutlaka, Yüce Divan’da hesap sormak lazım.”

TOPARLANMA VE ONARIM HÜKÜMETİ ACİLEN KURULMALI

“Onun için MHP olarak 9 yıllık Adalet ve Kalkınma partisi iktidarını yakından takip edip. Milletimizin ve vatandaşlarımızın 100 sorununu tespit ettik ve 100 çözüm getirmenin gayretinde olduk. Büyük tahribatın önleyecek bir toparlanma ve onarım hükümetinin kurulmasına acilen ihtiyaç olduğunun kanaatindeyiz.”

DHA

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol