İŞTE KASET KOMPLOSUNDA HEDEFTEKİ İSİMLER

Kaset skandalı ile çalkalanan MHP, adresi ve o adresteki isimleri bir bir ortaya koydu. İşte MHP'nin hedefindeki isimler...

31 Mayıs 2011 Salı 12:24
İŞTE KASET KOMPLOSUNDA HEDEFTEKİ İSİMLER

 Zaman Gazetesi yazarı Mümtazer Türköne Devlet Bahçeli hakkında inanılmaz iddialarda bulunurken, MHP'ye yakınlığı ile bilinen Ortadoğu gazetesi Farklı Ülkücüler ismiyle kaset yayını yapan sitedeki yazıları Zaman yazarı Türköne'nin yazdığını ileri sürdü.


MHP, seçimlere çok az bir zaman kala, farkliulkuculer isimli internet sitesinde yer alan görüntüler yüzünden zor günler geçiriyor. 10 üst düzey yöneticinin istifa etmek zorunda kaldığı kaset skandalının failleri hakkında ise henüz bilinen bir şey yok. 

MHP'ye yakınlığı ile bilinen Ortadoğu gazetesi bugün sürmanşetinde kasetskandalını konu edindi ve Farklı Ülkücüler'in 29 Mayıs 2011 tarihinde yayınlanan söyleşisinde geçen cümlelerle aynı gün Zaman gazetesi yazarı Mümtazer Türköne'nin yazısında geçen cümlelerdeki kelimelerin dahi aynı olması tesadüf olabilir mi?sorusunu sordu.

"Cümleleri defalarca tekrar tekrar okuyun şifreleri çözeceksiniz" denilen haberde Zaman gazetesi yazarı Mümtazer Türköne'nin Farklı Ülkücüler'le bağlantısı nedir? Tek kalemden çıktığı belli olan Farklı Ülkücüler'in yazılarını Mümtazer Türköne mi yazmaktadır? denildi. 

Haberde ayrıca şu iddialara da yer verildi:


Farklı Ülkücülük ve ülkücügazete isimli sitelerin altından hep Önder Aytaç ve Mümtazer Türköne'nin çıkmasını kamuoyunun takdirine bırakıyoruz. Bu siteler birbirine bağlıdır. Ve altından her manada AKP'liler çıkmaktadır.

BU NE TESADÜF

"AKP'liler kendi kurdukları sitelere ülkücügazete ismini verecek kadar MHP'nin içinde yaşananlara neden bu kadar ilgi duymaktadır? Bu sitenin reklamını cemaatin bünyesinde bulunan medya kurumlarda çalışan ve Polis Akademisinde dersler veren Önder Aytaç, www.ulkucugazete.com da MHP ile ilgili birinci elden kaynaklar var. Okunulmasını ve okutulmasını arzularım :)" şeklinde hem de gülerek 20 Nisan 2011 tarihinde neden yapmıştır?"

ÇAĞRIYA DİKKAT

Ortadoğu Gazetesi olarak bizim dikkatimizden kaçmayan en önemli konu ise kendisini Farklı Ülkücüler olarak niteleyen organize suç çetesi ile Zaman gazetesi yazarı Mümtazer Türköne'nin yazılarının aynı cümlelerden oluşmasıdır.

Mesela Mümtazer Türköne 12 Mayıs 2011 tarihinde Zaman gazetesi'nde "Devlet Bahçeli'nin tarihî sorumluluğu, kendisini inancına, davasına adamış olanların önünü açmaktan ibaret. Bunun için istifa etmesi yeterli" şeklinde yazı yazmış, bu yazıdan bir gün sonra Farklı Ülkücüler adındaki çete 13 Mayıs 2011 tarihinde bir mektup yayınlayarak, "Devlet Bahçelinin ve ekibinin görevlerinden istifa edip hiç vakit kaybetmeden Ülkücü Hareketin ve MHP'nin yakasını bırakmaları gerekmektedir" çağrısında bulunmuştur. Buna tesadüf diyebilir misiniz?

Gelelim geçtiğimiz hafta sonu Farklı Ülkücülerin kendi kendilerine yaptıkları sözde röportaja..O röportajda da tesadüf göremeyeceğimiz bir gerçek yine Mümtazer Türköne'ye çıkmaktadır.Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol