ERDOĞAN'A ŞOK SÖZLER!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Sarıyer'de "Hayır" çadırını ziyaret etti.

28 Mart 2017 Salı 14:23
ERDOĞAN'A ŞOK SÖZLER!

Erdoğan, Atatürk Havalimanı'na gitmek üzere öğle saatlerinde Tarabya Köşkü'nden çıktı. Erdoğan, önce Hacıosman Metro istasyonu yanında kurulan Evet standını ziyaret etti. Cumhurbaşkanı Erdoğan daha sonra Evet standının hemen yakınında kurulan Hayır çadırını ziyaret etti. Erdoğan, kurulan çadıra girerek içeridekilerle yaklaşık 15 dakika konuştu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul Sarıyer'de CHP'nin HAYIR Çadırına gitti. Hayır çadırında bulunanlarla tartıştı. Erdoğan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu kast ederek "Genel Başkanınız yalancı" dedi. 

Bunun üzerine daha önce CHP Kadın Kolları'nda görevli bir kadın "Genel Başkanımız burada yok. Ona hakaret ediyorsunuz." diye itiraz etti. Bu arada konuşmaları çeken Sarıyer Belediyesi kamerasına Erdoğan'ın korumaları "Kapatın kapatın" diyerek müdahale etti. 

Kadın Kollarında görevli kadının "Burada kadınlara da hakaret ediyorsunuz" itirazına Erdoğan, "Genel Başkanınız da yalancı, siz de yalancısınız" diyerek sinirli bir şekilde cevap verdi. 

Kadının "Asıl siz yalan söylüyorsunuz" sözlerine sinirlenen Erdoğan, çadırı terk etti.

Son Güncelleme: 28.03.2017 14:29
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol