banner1700

Doğu Perinçek'in Oğluna Ballı Atama!

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek'in tarih bölümü mezunu oğlu Sadık Can Perinçek, Dışişleri Bakanlığı'na bürokrat olarak atandı.

Doğu Perinçek'in Oğluna Ballı Atama!

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek'in tarih bölümü mezunu oğlu Sadık Can Perinçek, Dışişleri Bakanlığı'na bürokrat olarak atandı.

10 Eylül 2020 Perşembe 13:39
Doğu Perinçek'in Oğluna Ballı Atama!

Cumhur İttifakı'na yakınlığıyla bilinen Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek'in oğluyla ilgili sıcak bir gelişme yaşandı.Doğu Perinçek'in oğlu Sadık Can Perinçek, Dış İşleri Bakanlığı'na bürokrat olarak atandı.

Sadık Can Perinçek'in tarih mezunu olmasına rağmen bakanlığa atanması dikkat çekti. 

Aydınlık’a verdiği röportajda kişisel haklar konularında yürütülen tartışmaları değerlendiren Doğu Perinçek, ”Milli devletin diktatörlük uygulaması gerekir” demişti.

“KARŞI TARAF ISIRDIĞI İÇİN SİZ DE ISIRACAKSINIZ”
Sosyal medyayı pankreas güreş minderine benzeten Perinçek, Erdoğan'a bu konuda da destek vermiş, şunları söylemişti:

 ”Pankreas güreşinde ısırmak, kolunu kırmak serbest. Sosyal medyada sövmek, aşağılamak, hakaret etmek serbest değil sanki mecburiyet. Girerken bize sövmek hakaret etmek, ısırmak kırmak dayatılıyor. Biz ne kadar terbiyeli olsak da… Çok beğendiğim terbiyeli insanları bile oraya girince tanıyamıyorum. Benim tanıdığım Ahmet, Mehmet, Ayşe bu değil. Çünkü öyle bir ideolojik dayatma var. Oraya girdiğinizde siz de pankreas meydanına çıkıyorsunuz. Karşı taraf ısırdığı için siz de ısıracaksınız. Bunun dışında kalan çok az insan var.

“MİLLİ DEVLET DİKTATÖRLÜK UYGULAMALIDIR”
“Yozlaşma çürüme terbiyesizlik ahlaksızlık bu tespitler çok çok doğru. ‘Özgürlük var.’ Neyin özgürlüğü var? Terbiyesizliğin, ahlaksızlığın özgürlüğü… Kadına saygısızlık gibi bir özgürlüğü kabul etmiyoruz. İnsanı aşağılamak gibi, eşitsizlik gibi bir özgürlük kabul etmiyoruz. Vatana ihanet etmek, terörü desteklemek gibi bir özgürlük yok. Amerika’nın uşağı, piyonu olmak gibi özgürlükleri kesinlikle kabul etmiyoruz. Buna karşı milli devletin diktatörlük uygulaması gerekir.”

fff.png

yuzdeyuzhaber

Son Güncelleme: 10.09.2020 13:45
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol