banner1697

'AKP BU ÜÇ ÜLKENİN TRUVA ATIDIR'

Milliyetçi Yazar, AKP'nin son dönemde Atatürk'e ve dönemine yönelik saldırıların artışında özellikle bu ülkelerin rolü olduğunu öne sürdü.

'AKP BU ÜÇ ÜLKENİN TRUVA ATIDIR'

Milliyetçi Yazar, AKP'nin son dönemde Atatürk'e ve dönemine yönelik saldırıların artışında özellikle bu ülkelerin rolü olduğunu öne sürdü.

10 Aralık 2014 Çarşamba 14:44
'AKP BU ÜÇ ÜLKENİN TRUVA ATIDIR'
 İşte o yazı:

AKP iktidarı, bir taraftan üst düzeyde karıştığı yolsuzluk, rüşvet ve torpil iddialarını gözden kaçırmak için yeni gündemler oluştururken, diğgr taraftan artık başörtüsü ve imam-hatip konularını istismar edecek bir durum kalmadığı için genel seçimler öncesinde, harf devrimi gibi tartışmalarla, halkı yine İslâm ile aldatmaya çalışıyor.
AKP iktidarı, Afganistan, Irak, Libya, Suriye, Ermenistan ve Kıbrıs politikaları ile Hıristo-Yahudi dünyasının çıkarlarını korumakta, İslam dünyasında, Büyük Orta Doğu Projesi eş başkanlığını üstlenerek ABD, İngiltere ve İsrail koalisyonunun Truva atı gibi davranmakta, fakat bunu yaparken iktidarını kaybetmemek için İslâmı bir siyaset aracı olarak kullanmaktadır. Son günlerde, bu durum iyice açığa çıktığı için, bütün gemileri yakmışçasına Atatürk’ü de doğrudan hedef almaya başladılar. Çünkü düşerlerse bir daha ayağa kalkamayacaklarını iyi biliyorlar.

Fakat yaptıkları her iş, sonunda dönüp dolaşıp kendilerini vuruyor. Taksim’deki Gezi Parkı’nın ağaçlarını kestiler, bütün yurtta, Cumhuriyet tarihinin en büyük protestolarına maruz kaldılar. Manisa’nın Soma İlçesi’nin Yırca mahallesinde kestikleri zeytin ağaçların sayısı ise resmen 6 bin 666 olarak belirlendi.
6 bin 666 rakamı, Kur’an ayetlerinin sayısını hatırlatıyor değil mi? Gerçi ayetlerin sayısı, sure başındaki kodlar sayılmazsa 6236 olarak tespit edilmiştir ama halk arasında 6 bin 666 kabulü yaygındır!
İlginç bir durum! Çünkü o zeytin ağaçları da Allah’ın ayetlerindendir. Ayet, Allah’ın varlık delili anlamına geliyor.
Soma’da AKP iktidarının kestirdiği 6 bin 666 zeytin ağacı da Allah’ın varlık delillerindendir.

AKP’nin İslam adına hareket ediyor gibi söylemler kullanıp bu yönde sembolik eylemlerde bulunurken dış politikada Hristo-Yahudi dünyasının emellerine hizmet etmesine son örnek Ermenistan politikasıdır. Papa ile görüşen Tayyip Erdoğan, “Her konuda aynı görüşteyiz” demişti. Papa da giderken, “Türkiye-Ermenistan sınırının açılması en büyük hayalim” gibi bir laf etmişti.
Sınırın açılması için önce oradaki mayınların temizlenmesi gerekiyor. Şimdi Karabağ’daki Ermeni işgali sona ermeden, Türkiye-Ermenistan sınırındaki mayınların temizlenmesi için BM Kalkınma Programı Ofisi’nin ihale açtığına dair haberler var! Konu ile ilgili açıklama yapan MHP Antalya Milletvekili Mehmet Günal, “İktidar ve Sayın Cumhurbaşkanı, perde arkasında verdikleri sözleri tutabilmek için bu tip faaliyetlere girişiyorlar” dedi.
İsrail’e Türkiye-Suriye sınırı için söz verilmişti, şimdi de mayın temizleme bahanesiyle Birleşmiş Milletler’in bir kurumu, Türkiye-Ermenistan sınırına yerleştirilmek isteniyor? Türkiye ise Osmanlıca’yı tartışıyor!

yuzdeyuzhaber

Son Güncelleme: 10.12.2014 14:46
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol