Rus Vekil: Bekar Kadınlarımızı Türkiye'ye Göndermeyelim

Türkiye'ye her yıl milyonlarca turist gönderen Rusya'dan ilginç bir çıkış geldi. "Çoğu zaman birçok Rus kadını, kendilerini baştan çıkaran Türk erkeklerine yenik düşerek kullanıldığını anlamıyor" diyen Rus vekil Milonov, bekar Rus kadınlarının Türkiye'ye seyahatinin yasaklanmasını istedi.

20 Ekim 2021 Çarşamba 14:38
Rus Vekil: Bekar Kadınlarımızı Türkiye'ye Göndermeyelim

Birleşik Rusya Partisi'nin St. Petersburg Milletvekili Vitaly Milonov, ülkedeki bekar Rus kadınların Türkiye tatili hakkında bir öneride bulundu.

"TÜRKİYE'YE GÖNDERMEYELİM"

Ülkede yayın yapan "Govorit Moskva" radyosunda yaptığı konuşmada, evli olmayan Rus kadınlarının Türkiye'ye tatile gitmemesi gerektiğini söyleyen Rus milletvekili, bu önerisini Türk erkekleri suçlayarak savundu.

"TÜRK ERKEKLERİ BAŞTAN ÇIKARIYOR"

Türk erkeklerinin, yalnız kadınları alkolle sarhoş etmeye çalışarak kullanmalarıyla ünlendiklerini belirten Milonov, "Çoğu zaman birçok Rus kadını, kendilerini baştan çıkaran Türk erkeklerine yenik düşerek kullanıldığını anlamıyor. Büyük aşktan sonra doğan çocuk, bu Türk paşasının malı oluyor. Anne ise tüm haklarından mahrum ediliyor." diye konuştu.

AŞK HİKAYELERİ HAKKINDA ŞİKAYET ALIYORLARMIŞ
Milletvekili, bu tür aşk hikayeleri hakkında birçok şikayet aldıklarına işaret ederken, evli olmayan Rus kadınların Türkiye'ye seyahat etmesinin yasaklanması gerektiğini de sözlerine ekledi.
 

yuzdeyuzhaber

Son Güncelleme: 20.10.2021 14:43
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol