banner1668

AK PARTİ'DE BÜYÜK OPERASYON!

AK Parti'de aralarında Ankara ve İzmir il başkanlarının da bulunduğu 10'un üzerinde il ve onlarca ilçe yönetimi görevden alınıyor.

AK PARTİ'DE BÜYÜK OPERASYON!

AK Parti'de aralarında Ankara ve İzmir il başkanlarının da bulunduğu 10'un üzerinde il ve onlarca ilçe yönetimi görevden alınıyor.

30 Mayıs 2014 Cuma 11:58
AK PARTİ'DE BÜYÜK OPERASYON!

 AK Parti Gaziantep Milletvekili Ali Şahin, sosyal medya ağı twitterda, Suriye merkezli yeni terör örgütlerinin oluşabileceğini savunarak, "İlerleyen günlerde bölgede Türkiye de dahil farklı hedeflere yönelmiş Suriye merkezli yeni bazı terör örgütleri ile karşılaşabiliriz" yorumunu yaptı.

Ak Parti Milletvekili Ali Şahin, twitterdaki 'AliSahin501' hesabından iç karışıkların sürdüğü Suriye'yi kaynak alarak, bazı yorumlarını takipçileriyle paylaştı. Bazı kesimlerin terör örgütü El Kaideyi Suriye'ye taşıyarak, yeni Afganistan yaratmaya çalıştığını öne süren Şahin, şu yorumları paylaştı: "Birileri El Kaide unsurlarını özellikle Suriye'ye taşıyarak yeni bir Afganistan yaratıyor. Bu aynı zamanda El Kaideye komşu bir Türkiye demek, Doğudan ve Avrupa'dan bilinçli ve planlı bir şekilde Suriye'ye taşınan kimi unsurlarla Suriye bir terör laboratuvarına dönüştürülüyor. İlerleyen günlerde bölgede Türkiye de dahil farklı hedeflere yönelmiş Suriye merkezli yeni bazı terör örgütleri ile karşılaşabiliriz. Bu noktada Musul Başkonsolosumuzun Konvoyuna ve Mogadişu THY servisine düzenlenen saldırıları iyi okumalıyız. Bunun anlamı Hedefteyiz!" 

TEDBİRLER ALMAK ZORUNDAYIZ

Türkiye'nin gezi türü halk hareketleri ve terör örgütleri ile diz çöktürülmeye çalışıldığını ifade eden Ali Şahin, son olarak şunları kaydetti: "Derin güçler bugüne kadar hedef hükumet be ülkeleri terör örgütleri ve halk hareketleri ile devirdi. Bu postmodern bir savaş yöntemi. Büyümesiyle fincancı katırlarını ürküten Türkiye, şimdi gezi türü halk hareketleri ve terör örgütleri ile diz çöktürülmeye çalışılıyor. Özellikle Suriye ile olan sınırımızı terörle mücadele sistemleri ile teröre duyarlı hale getirmeliyiz. Önleyici tedbirler almak zorundayız."
Ahmet Hamdi ÇİÇEK/ GAZİANTEP

yuzdeyuzhaber

Son Güncelleme: 30.05.2014 12:00
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol