banner1700

Gezi'nin 'Palalı Saldırganı' Fuhuş Çetesi Lideri Çıktı

İstanbul'da düzenlenen fuhuş operasyonunda 6 kişi gözaltına alındı. Gezi olayları sırasında göstericilere pala ile saldırdığı için "Palalı Sabri" olarak bilinen Sabri Çelebi'nin fuhuş çetesinin elebaşı olduğu ortaya çıktı.

13 Eylül 2021 Pazartesi 17:13
Gezi'nin 'Palalı Saldırganı' Fuhuş Çetesi Lideri Çıktı

Operasyonda, yabancı uyruklu 62 kadını gece kulüplerinde zorla çalıştırıp fuhuş yapmaya zorladıkları gerekçesiyle 6 kişi gözaltına alındı. Yakalanan kişilerin elebaşı olduğu gerekçesiyle, Gezi eylemlerinde göstericilere pala ile saldırdığı için "Palalı Sabri" olarak bilinen Sabri Çelebi aranıyor.

İstanbul'da Beyoğlu ve Beşiktaş'ta gece kulüplerine düzenlenen operasyonlarda çoğunluğu Fas uyruklu 62 yabancı uyruklu kadın kurtarıldı. İş vaadiyle getirilen yabancı uyruklu kadınların pasaportlarına ve cep telefonlarına el konulup fuhşa zorlandıkları tespit edildi.

Çeteye ait yerlerde tutulup VİP araçlarla gece kulüplerine götürülüp getirilen kadınların polis baskınlarından korundukları ortaya çıktı. Çete üyesi 6 kişi gözaltına alındı. Çetenin elebaşının Gezi eylemleri sırasında göstericilere pala ile saldırdığı için "Palalı Sabri" olarak bilinen Sabri Çelebi olduğu ortaya çıktı.

yuzdeyuzhaber

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol