Erdoğan Hasta mı Deniyordu, İşte Yapılan Operasyon!

Flash TV Genel Yayın Yönetmeni, gazeteci Hakan Aygün, tartışmalara neden Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın sağlık durumu ile yürüyüş görüntüleri ile ilgili kendisine külliye içinden gelen bilgiyi açıkladı…

05 Kasım 2021 Cuma 12:00
Erdoğan Hasta mı Deniyordu, İşte Yapılan Operasyon!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, 29 Ekim resepsiyonundaki yürüyüş görüntüleri sonrası sosyal medyada gündem olan ‘sağlık sorunu’ tartışmaları devam ediyor.

Flash TV Genel Yayın Yönetmeni Hakan Aygün, Erdoğan’ın sağlık durumu ile yürüyüş görüntüleri ile ilgili kendisine bu kez ‘2. elden yani külliye içinden’ gelen bilgiyi anlattı.

"KILCAL DAMAR OPERASYONU GEÇİRDİ"

Yeniçağ'ın aktardığına göre Aygün, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın varislerinden ve kılcal damarlarından küçük bir operasyon geçirdiğini açıkladı.

“OPERASYON SARAY’DA YAPILDI”

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın genel sağlık durumunun iyi olduğunu belirten Aygün,  “Söz konusu operasyon ayakta tedavi yöntemiyle yapılan basit bir operasyon.  Operasyonun külleyenin altında bulunan tam teşekküllü bir hastanede yapıldı’ ifadelerinde bulundu…

Öte yandan AKP İstanbul İl Başkanlığı Dijital Medya Koordinatörü Ömer Faruk Övenç ise, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yürüyüşüyle ilgili tartışmalara tepki gösterdi.

Övenç, '2014’ten 2021’e' başlığını kullandığı paylaşımında "Cumhurbaşkanımızın yıllardır yürüme tarzı bellidir. Tıpkı siyasetteki gibi hep emin, sakin ama kararlı adımlarla yürür. Bu sakin ama kararlı adımlardan korkanlar, bu adımlardan bir yalan ve iftira çıkartacak kadar alçaldılar" ifadesini kullandı.

NE OLMUŞTU?

Erdoğan'ın sağlık durumuyla ilgili spekülasyonlar, iki gün önce gündeme damga vurdu. Aynı gün Cumhurbaşkanlığı tarafından Erdoğan’ın sağlığının iyi olduğuna ve yürüyüşünde bir problem olmadığına dair videolar vatandaşlarla paylaşıldı. 

TV5'te yayınlanan '4. Güç' programında konuşan gazeteci Hasan Basri Akdemir, Erdoğan'ın yarım saat boyunca kabul ve selamlama yaptığını, yaşından ötürü ayaklarında uyuşma olduğu için adım atmakta zorlandığını dile getirdi.

yuzdeyuzhaber

Son Güncelleme: 05.11.2021 17:13
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol