Abdüllatif Şener'in oğluna müthiş kıyak

Abdüllatif Şener’in oğlu Bedirhan Şener’in 14 Mayıs seçimlerinden dört gün önce TBMM Başkanı Mustafa Şentop tarafından Meclis Özel Kalem Müdür Yardımcılığı görevine getirildiği ileri sürüldü.

26 Mayıs 2023 Cuma 10:49
Abdüllatif Şener'in oğluna müthiş kıyak

Eski CHP Konya Milletvekili Abdüllatif Şener, aday gösterilmediği ve milletvekili unvanını kaybettiği 14 Mayıs seçimlerinin ardından dikkati çeken açıklamalarda bulundu.

Cumhur İttifakı'nın Meclis çoğunluğunu elde ettiği ilk tur seçimlerden sonra Şener, “Cumhurbaşkanı bir partide, Meclis çoğunluğu bir partide olursa bu sefer ortaya ne çıkıyor? Denge denetim mekanizması kurulmuş oluyor. Fakat bu sefer de yönetimde ve ülkede istikrar kalmıyor. Dolayısıyla Meclis çoğunluğu Cumhur İttifakı'ndayken açıkça şunu söyleyeyim, Kemal Bey'in seçimi kazanmasıyla birlikte Cumhurbaşkanlığı da bir başka partiye gittiğinde bir kere verdiği sözlerden hiçbirini gerçekleştiremez” ifadelerini kullandı.

Birgün'den Hüseyin Şimşek'in haberine göre Şener'in oğlu Bedirhan Şener, 14 Mayıs seçimlerinden dört gün önce AKP’li Meclis Başkanı Mustafa Şentop tarafından Özel Kalem Müdür Yardımcısı olarak atandı.

Açıktan yapılan atama ile Bedirhan Şener'e devlet memuru olma yolu da açıldı.

yuzdeyuzhaber

Son Güncelleme: 26.05.2023 10:53
Anahtar Kelimeler:
Abdullatif ŞenerKıyak
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol