İBRAHİM TATLISES EVLENDİ...

İbrahim Tatlıses Ayşegül Yıldız ile hastanede evlendi.

27 Eylül 2011 Salı 20:26
İBRAHİM TATLISES EVLENDİ...

İbrahim Tatlıses (59) tedavi gördüğü Darüşşafaka Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi'nde ikinci kez nikah masasına oturdu. Ünlü türkücü 12 yıldır birlikte olduğu Ayşegül Yıldız'la (30) hayatını birleştirdi. Nikahı Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül kıydı. Nikah şahitliğini ise işadamı Yüksel Çağlar ile Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim yaptı. 

Çiftin nikahına sadece yakın dostları katıldı. Nikah sonrası açıklama yapan Mustafa Sarıgül, Tatlıses ve Yıldız'ın nikahlarına ilişkin dün gece saat 22.30 sıralarında kendisine telefon geldiğini ve gün içerisinde de gerekli belge ve işlemlerin tamamlandığını söyledi. Sarıgül, saat 20.45'te kıyılan nikaha az sayıda kişinin katıldığını aktardı. Tatlıses'in çok mutlu ve sağlıklı olduğunu söyleyan Sarıgül, Tatlıses'e mutluluklar diledi. 

Tatlıses'in oğlu Ahmet Tatlı da babasının bir süre daha hastanede kalacağını belirtti. Ahmet Tatlı, İbrahim Tatlıses'in sağlık durumunun ve moralinin yerinde olduğunu ifade etti. Nikaha Tatlıses'in yakın arkadaşı ve sanatçı Aydemir Akbaş da katıldı.

"Ben de dahil herkes, İbrahim'in evleneceğini dün öğrendi"

"HERKES DÜN ÖĞRENDİ"
Nikaha katılan Tatlıses'in yakın arkadaşı ve sanatçı Aydemir Akbaş, çıkışta gazetecilerin sorularını cevapladı. İbrahim Tatlıses'in evlenme kararını kendisi de dahil herkesin dün öğrendiğini belirten Akbaş, "İbrahim'in içinden gelmiş. Sürpriz olmadı. İbahim'den böyle birşey bekleyebilirdim. Sağlık durumu çok iyi. Yakında Almanya'ya gidecek. Belki Amerikaya da gidecek. Sağlık durumu 10 numara. Gayet güzel konuşuyor, yürüyor, şarkı söylüyor, daha ne istiyorsunuz? Nikahta davetli yoktu. Hep çalışanları ve sevdiği birkaç arkadaşı vardı" diye konuştu. Tatlıses'in yılbaşında hastaneden çıkağı ve balayına gidip gidmeyeceği yönündeki soruları da cevaplayan Akbaş, "Yılbaşında hastaneden çıkağı yönündeki haberler spekülasyon. Balayı konusu ise artık İbrahim'in sıhhati önemli. Bize her gün balayı" dedi.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol