CANI ÇOK SIKKIN...

Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ'un basında çıkan 'Cezayir'de bir babanın, cüzdanında kendi fotoğrafını gördüğü için kızını öldürdüğü' haberleri yüzünden morali çok bozuk.

30 Mart 2012 Cuma 11:51
CANI ÇOK SIKKIN...

 Önceki gün bir partiye katılan Tatlıtuğ gazetecilere karşı da tavırlı bir tutum sergiledi.;

 
Doğru değil!
Basın mensuplarının sorularını yanıtlamayan oyuncu; bir süre sonra da elindeki cep telefonuyla konuşuyormuş gibi yaparak mekandan ayrıldı. Şu sıralar 'Kuzey Güney' adlı dizide başrolde olan oyuncu geçtiğimiz gün Twitter'da, isminin geçtiği bu haberin gerçeği yansıtmadığını açıklayarak şunları yazmıştı: "Bugün bir gazetede ve çeşitli web sitelerinde, Cezayir'de işlenmiş olduğu iddia edilen bir olay ile ilgili fotoğraflarım bulunmaktadır. Haber ile ilgili olarak Cezayir ve diğer ülkelerde yaptığımız araştırmalara göre; bu haberin asıl kaynağını oluşturan Emirates247. com sitesinde, Amerikalı ve Türk aktörlerin resimlerinden bahsedilmektedir. Benim fotoğrafım veya ismimse kesinlikle geçmemektedir. Böylesine üzücü ve can yakıcı bir haberin ismime mal ederek yapılmasını üzülerek kınıyorum."
Şiddeti kınıyorum!
Tatlıtuğ; Twitter'da hakkındaki haberin yanlış olduğunu belirtip ardından şu mesajı verdi: "Bu vesileyle hangi nedenle olursa olsun, çocuklara ve kadınlara reva görülen her tür şiddeti kınıyorum."

yuzdeyuzhaber

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol