Fatih Altaylı: CHP'de ajanlar var ve bunların amaçları...

Gazeteci Fatih Altaylı, YouTube kanalında yaptığı açıklamada, CHP’nin içinde ajanlar olduğunu iddia etti. Altaylı, bu ajanların Kemal Kılıçdaroğlu üzerinden partiyi ele geçirdiğini ve ileriye taşıyabileceklerini öne sürdü.

21 Eylül 2023 Perşembe 12:53
Fatih Altaylı: CHP'de ajanlar var ve bunların amaçları...

Gazeteci Fatih Altaylı YouTube kanalında CHP’ye ve Kemal Kılıçdaroğlu'na dair çok çarpıcı bir iddiada bulundu.

Kemal Kılıçdaroğlu’nun cumhurbaşkanlığını, Ekrem İmamoğlu’nun ise İstanbul’u kazanmaması için CHP’nin içinde çalışan ajanlar olduğunu söyleyen Altaylı, “Benim 1.5 yıldır varlıklarını sürekli söylediğim ajanlar var. CHP içinde köstebekler var ve Kemal Kılıçdaroğlu belki bilerek belki bilmeyerek bunları parti içinde tutmaya ve beslemeye devam ediyor." diye konuştu.

"CHP'Yİ KILIÇDAROĞLU ÜZERİNDE ELE GEÇİRDİLER"

Kılıçdaroğlu'nun bu isimleri zaman zaman kendinden uzaklaştırdığını fakat daha sonra tekrardan yanına aldığını belirten Altaylı, şunları söyledi:

"Bu köstebekler Türkiye Cumhuriyetine ve Türkiye Cumhuriyeti ilkelerine ihanet eden bir grup ve bunlar CHP’yi Kemal Kılıçdaroğlu üzerinden ele geçirmiş durumdalar. Yarın öbür gün bu ele geçirmişliği başka yere de taşıyabilirler. CHP içinde Kılıçdaroğlu’na yakın bir klik belediye başkanı ile Kılıçdaroğlu’nun arasını açmayı hedefliyor. İçeride bir düşmanlaşma, bir ikilik sağlamayı çalışıyorlar."

yuzdeyuzhaber

Son Güncelleme: 21.09.2023 13:02
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol