banner1700

Bilal Erdoğan'a Gizli Görev iddiası!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Boğaziçi Üniversitesi öğrencilerine yönelik 'terörist' suçlamasını değerlendiren Gazeteci Sabahattin Önkibar, " Saray'ın düşmanları listesi var ve her üç günde bir yenileniyor" dedi. Önkibar, Bilal Erdoğan ile ilgili de bomba bir iddia ortaya attı.

06 Şubat 2021 Cumartesi 07:48
Bilal Erdoğan'a Gizli Görev iddiası!

Kişisel sosyal medya platformundan konuya yönelik görüşlerini " İsim İsim Sarayın Düşmanları ve Bilal Erdoğan'a Verilen Gizli Görev' başlığı altında açıklayan Ankara kulislerinin deneyimli ismi Önkibar bakın neler söyledi:

" Sarayın dümanları listesi her 3 günde bir güncelleniyor. Şaka yapmıyorum. Mesela dün hain ilan edilenler bugün tıpkı Doğu Perinçek misali vatansever sayılabiliyorlar. Keza dün FETÖ misali Menzil yoldaşı ilan edilenlere bugün hain denilebiliyor. Peki Saray'ın hainlik kriteri nedir diye soracak olursanız; kendisine yüzde yüz iman ya da biat etmektir. Bizim gibi insanlar yıllar önce bu FETÖ hain dediğimizde iktidar mensupları FETÖ'cülerle beraber üstümüze gelmişti. 'O mübarek insana nasıl hain dersiniz' diye bizlere hakaretler etmişlerdi. Ne zaman FETÖ, Tayyip Erdoğan'a 'sen artık iktidardan çekil' dedi işte o andan itibaren hain ilan edildi. Sonrası malum çıkıp 'cemaat bizi kandırdı' açıklaması yaptılar. Oysa ortada kanmak durumu falan sözkonusu değildi. Milli Güvenlik Kurulu toplantılarında Fethullah Gülen'in hain olduğu defalarca Tayyip Erdoğan'a hem de belgeleriyle aktarılmıştı ki bunu bizzat Erdoğan'ın Müsteşarlığını ve sonra da bakanlığını yapmış olan Ömer Dinçer açıklamıştı. Tayyip Erdoğan askerin uyarısını bilerek çöpe attı. Dolayısıyla bu konuda sarayın tek ölçüsü koltuğunu muhafaza etmektir.

İŞTE BİLAL ERDOĞAN'IN RESTORANLARI... TIKLAYIN!

"SOĞAN ÜRETİCİLERİ BİLE TERÖRİST İLAN EDİLDİ"

Bu Tayyip Erdoğan değil midir Cumhur İttifakı'na oy vermeyenleri zillet diye tarif eden. Millet İttifakı'na yönelik hain söylemleri de zaten arşivdedir. Bu ülkede soğan üreticileri bile terörist, hain ilan edilmedi mi? Daha yeni sokaktaki çocuklara, öğrencilere terörist demedi mi? Bu çocuklar terörist olsaydı mahkeme tarafından tutuklanmazlar mıydı? Bir Cumhurbaşkanı elinde somut bir belge ya da yargı kararı olmadan herhangi birini nasıl terör örgütü mensubu ilan edebilir? Böyle biri toplumu birleştirebilir mi? Dahası hukukta bunun bir karşılığı yok mudur?

BİLAL ERDOĞAN ABD'DEKİ EVİNİ ZARARINA SATTI... TIKLAYIN!

TERÖRİST OSMAN ÖCALAN'I TRT'YE KİM ÇIKARDI?

Dikkat çekici olan ülkenin Cumhurbaşkanı'nın öğrencilere terörist derken Osman Öcalan gibi bir katile neden terörist diyemediğidir ve onun devletin televizyonu TRT'ye çıkarılmasına ses çıkarmadığı, kıyameti koparmadığıdır. Bu Osman Öcalan'ın ayağına birkaç gün önce Cumhurbaşkanı Başdanışmanı gitmedi mi? Saray bunu bile yalanlamadı. 2019 seçimlerinde Abdullah Öcalan'ı devreye sokup mektup yazdıran da yine bu iktidar değil midir? Yoksa Abdullah Öcalan da terörist değil midir artık? Yok terörist ise onun mektup yazılmasına, servis edilmesine neden, niçin izin verilmiştir.
İşte sözkonusu iktidara fayda ise APO ve kardeşi Osman Öcalan bile baştacı ediliyor. Dolayısıyla kim Saray'a muhalif ve Tayyip Erdoğan'a karşı ise onlar bugün düşman listesindedirler bunu bilmek lazım.

BİLAL ERDOĞAN'A 'YENİ NESİL' GÖREVİ Mİ VERİLDİ?

Gelelim Bilal Erdoğan'a verilen göreve. Malum Bilal Erdoğan'a ait vakıflar kuruldu ve bunlara onlarca, milyonlarca dolar bağışlar yapıldı. İlaveten AKP'li belediyeler ve bakanlıklar bile mülk bağışı için adeta yarışa girdi. Bu durum hala da devam ediyor. Yaptıkları açıklama Müslüman öğrencilerin barınma ihtiyacını gidermek şeklinde. Düşünün ABD'nin merkezine Manhattan'a da gökdeleni bunun için yapıyorlarmış. Güya efsane Muhammed Ali'nin görkemli çiftliğini de bunun için almışlarmış. Soru şu; öğrenci yurtlarını neden devletin kendisi değil de Bilal Erdoğan yaptırıyor? Ayrıca Müslüman öğrenci ne demektir? Niye Türk öğrenci değil de Müslüman öğrenci diyorlar? Malum dinci ve İslamcılarda vatan kavramı sadece seccadenin serildiği yer demektir. Yani onlar için seccadeyi serebildikleri Amerika, İngiltere de vatan demektir. Erdoğan acaba kendini Halife olarak mı değerlendiriyor? Öyle ya Bilal Erdoğan kendi başına böyle bir işe soyunamaz, o vakıfları kuramaz. Daha açık soru ise şu; Bilal Erdoğan'a yeni bir nesil inşa etme görevi mi verildi? Sonuçta bu vakıf yollu yurtlar vs FETÖ dahil İslamcı cemaatlerin yöntemidir. Bilal Erdoğan yeni bir cemaat yaratmaya mı görevlendirilmiştir? Bunları sadece soruyorum, bu yurtlara neden ihtiyaç duyuldu? Ne var bu işin perde gerisinde, nedir amaçlanan? Gizli bir ajanda mı var? Devleti yöneten aileden birisinin alternatif bir yapı ya da nesil oluşturma görüntüsüne girmesi söyleyin nasıl açıklanmalı?"

yuzdeyuzhaber

Son Güncelleme: 06.02.2021 08:09
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol