banner1700

'Allah Arapların Belasını Vermiştir'

Son olarak Katar Liderinin annesinin Kanal İstanbul güzergahında arazi toplaması ile gündeme gelen Araplar özellikle AKP döneminde üst kimlik muamelesi görüyor. Cennet mekan hocamızsa Karadeniz'e de büyük ilgi duyan Arapları yıllar önce bakın nasıl anlatmıştı?

28 Aralık 2019 Cumartesi 14:22

Dahi hocamız, Ortadoğu'da yaşanan sürece ilişkin çok çarpıcı değerlendirmelerde bulunmuş, Allah'ın, Yahudileri peygamber katlettikleri için lanetlediğini belirtmiş devamında ise şu çarpıcı ifadeleri kullanmıştı:

" Lanetin gerekçesi budur. Bizimkiler ise Peygamber katletmediler ama peygamberin evladını katlettiler. Ehlibeyti katlettiler. Bu yüzden ben Yahudilere cinayet kavmi, ehlibeyte bunu yapanlara yani araplara da hıyanet kavmi diyorum. Çünkü Peygambere hıyanet ettiler.

Peygamber'in en büyük emaneti Kur'an'dan sonraki ehlibeytiydi ve ona ihanet ettiler. Ve şimdi Allah cinayet kavmi ile hıyanet kavmini yani yahudilerle arapları birbirine boğduruyor. Bu iş kıyamete kadar sürer.

Allah adildir ve buna hiç şüphemiz yok. İslam dünyası, Yahudi siyasetlerinin oyunları ile bir saat huzur bulamadan kıvranıyor. Yemen'den Irak'a, Suudi Arabistan'dan İran'a kadar. Allah cezayı öteki dünyada verecek diye birşey yok. Bu dünyada da veriyor.

İşte böyle veriyor. Onun için bizim bu işe karışmamamız lazım. Bu tarihin verdiği bir hükümdür. Cinayet kavmi ile hıyanet kavmi birbirine girmiş. Bize ne oluyor da biz bu işe karışıyoruz. Efendim ben hangi tarafı tutacakmışım?

Peygamberi katledenlerden mi taraf olacağım yoksa peygamber evladını, ehlibeyti katledenlerden mi taraf olacağım?

Hayır. Banane. Yesinler birbirlerini.

Adam zalim, adam pis, iğrenç, canavar ama Allah'ın yeryüzündeki gölgesi. Yezid'e Hazreti Hüseyin gibi biri karşı çıkıyor ve 'sen ona, Allah'ın haligesine nasıl karşı çıkarsın' deyip kafasını kesiyorlar. Böyle bir olaya, böyle bir cinayete Allah rahmetle bakar mı?

O günden bu yana İslam dünyasının iki yakası bir araya gelmiyor."

yuzdeyuzhaber

Son Güncelleme: 28.12.2019 14:27
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol