URBAN Care 10. yılını Mabel Matiz ile kutladı

URBAN Care, 10.yılını Selen Kozmetik CEO’su, URBAN Care Marka Kurucusu Selen Yorgun Tavit’in ev sahipliğinde 11 Ekim Çarşamba günü Volkswagen Arena’da çok sayıda ünlü, sanat ve Influencer dünyasından isimlerle beraber Mabel Matiz sahne şovuyla kutladı.

12 Ekim 2023 Perşembe 20:47
URBAN Care 10. yılını Mabel Matiz ile kutladı

Enis Arıkan ve Çağla Şıkel’in sunuculuğunu üstlendiği URBAN Care gecesinde, DJ performansıyla ve dans gösterileriyle başlayıp Mabel Matiz’in sahne şovuyla devam etti.

Etkinliğe aralarında Bengi Apak, Cemal Can Canseven, Danla Biliç, Damla Çolbay, Feri Baycu, Merve Polat, Meriç Küçük, Serenay Aktaş, Şebnem Dönmez, Pınar Altuğ Atacan, Yağmur Atacan, Yağız Can Konyalı, Zeynep Tuğçe Bayat gibi isimlerin olduğu moda, güzellik ve sanat dünyasından kişiler katıldı.  

Sahnede Enis Arıkan ve Çağla Şıkel’e Selen Yorgun Tavit ile gecede ilk kez duyurulan URBAN Care Young Talent projesinin ilham kaynağı Ekin Bernay ve URBAN Care’in Bond Plex serisi kapsamında tasarım projesine imza atan Gökçe İrten eşlik etti.  

Selen Kozmetik CEO’su, URBAN Care Marka Kurucusu Selen Yorgun Tavit ise “Bundan 10 yıl önce URBAN Care markasına güçlü, cesur ve kendi ayakları üzerinden duran kadınlardan ilham alarak hayat verdik. Bugün ise sıra biz de. Şimdi biz sizlere ilham olmak için yola çıkıyoruz, birlikte geleceğe doğru emin adımlarla yürüyeceğimiz nice yıllara.” diyerek misafirlerini eğlenmeye davet etti

yuzdeyuzhaber

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol