Sedat Peker'den Yeni İfşalar, Yeni Çekim Tekniği!

Cumhuriyet gazetesi yazarı Barış Pehlivan, organize suç örgütü lideri Sedat Peker'in aylar sonra kamera karşısına geçerek bir belgesel çekmeye başladığını duyurdu.

30 Kasım 2021 Salı 09:05
Sedat Peker'den Yeni İfşalar, Yeni Çekim Tekniği!

Geçtiğimiz günlerde gazeteci Erk Acarer, "Sedat Peker’in bulunduğu mekan ve kullandığı eve artık internet erişimi yok. 2 gün önce kendisi tarafıma önemli bir meseleyi aktarmış ve bu konuda paylaşım yapacağını söylemişti." açıklamasını yapmıştı.

Sedat Peker'in günlerdir paylaşım yapmaması ve Türkiye-BAE görüşmelerinin hızlanması da Peker hakkında "acaba yakalandı mı?" iddialarını gündeme getirmiştir.

BELGESEL HAZIRLIĞI

Cumhuriyet gazetesinden Barış Pehlivan'ın aktardığına göre Sedat Peker yeni bir video çekmeye başladı. "Milyonlarca insan merak ediyor, desem abartmış olmam. Zira, neredeyse altı aydır yeni videosu yayımlanmıyordu. Son olarak da interneti kesildi." diye söze giren Pehlivan, Peker'in yeni videosundan detayları da köşesinden aktardı.

YENİ İFŞALAR, YENİ BİR ÇEKİM TEKNİĞİ

Pehlivan, sözlerini şöyle sürdürdü; "Telefonla yapılan çekimde yeni ifşaatlarda da bulunmuş. Çizgi film tekniğinin ağırlıklı olduğu belgesel, bu yönüyle de Z kuşağını hedefliyormuş. Çok yakında izleyiciyle buluşacakmış."

TÜRKİYE'NİN YAKIN TARİHİNE IŞIK TUTACAK

Pehlivan, yeni videoyu "Türkiye'nin yakın tarihine ışık tutacak" olarak değerlendirirken, Sedat Peker'in de aylar sonra yeniden yüzünü göstereceğini yazdı.

YILMAZ ÖZDİL'DEN SEDAT PEKER VURGUSU!

Öte yandan Birleşik Arap Emirlikleri'nde bulunan Sedat Peker'in son durumuna ilişkin Yılmaz Özdil'den "Sayın muhalefetimiz Sedat Peker’in durumunu merak etmiyor mu" çıkışı geldi. 

Erk Acarer'in Sedat Peker'in son durumuna ilişkin yaptığı "Hem internet hem de telefonları kesilmiş durumda. Çocuklarının internet üzerinden yapması gereken derslere bile izin verilmiyor" şeklindeki açıklamalarını paylaşan Özdil, "Sedat Peker’in susturulmasından çok mu memnun sayın muhalefetimiz" diye sordu.

yuzdeyuzhaber

Son Güncelleme: 30.11.2021 09:15
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol