Seçil Erzan olayında 'AŞK KRİZİ' de yaşanmış

Seçil Erzan’ın silinen WhatsApp mesajları dava dosyasına girdi. 553 sayfalık raporda Erzan’ın çok sayıda kişiyle yaptığı yazışmalar, ilginç bir ‘aşk kıskançlığını’ da ortaya koydu. Erzan ile duygusal bir ilişki yaşayan ve tefeci olmakla suçlanan Atilla Baltaş, Erzan’ın, Arda Turan ile olan yazışmalarından rahatsız olmuş. Erzan ise Turan’ın kendisinden küçük olduğunu eşi ile tanıştığını belirtiyor.

03 Ocak 2024 Çarşamba 15:53
Seçil Erzan olayında 'AŞK KRİZİ' de yaşanmış

Yüksek kazanç vaadi ile çok sayıda kişiden 44 milyon dolara yakın para toplamakla suçlanan Seçil Erzan’ın kırılan cep telefonu üzerinden inceleme tamamlandı.

Erzan’ın, Fatih Terim, eşi Fulya Terim, Arda Turan, Fernando Muslera’nın da aralarında olduğu onlarca kişi ile yaptığı WhatsApp yazışmalarına ilişkin rapor dün tamamlandı.

ERZAN, BALTAŞ’I TEFECİLİKLE SUÇLADI

HalkTV'nin özel haberine göre Erzan’ın yazıştığı isimlerden biri de Atilla Baltaş oldu.

Erzan, Baltaş’a ilişkin verdiği ifadede bu kişinin tefeci olduğunu ve aldığı paraları fazlası ile verdiğini iddia etti.

İkili arasındaki yazışmalar, Baltaş’ın, kendi parasının yanı sıra başka kişilerden aldığı paraları da Erzan’a verdiğini ve bu nedenle güç durumda kaldığını ortaya koyuyor.

İkili arasındaki yazışmalar, aralarında duygusal bir ilişkinin de yaşandığını gösteriyor. Rapora göre, Erzan ve Baltaş arasındaki ilk yazışma 22 Aralık 2022 günü saat 14.32’de yapıldı. İkilinin son yazışması ise 11 Mart 2023 akşamı yapıldı.

Yazışmalar Erzan'ın büyük bir girdaba girdiğini sürekli para arayışında olduğunu gösteriyor.

BALTAŞ: DUYGULARIMI KULLANDIN!

12 Ocak 2023 tarihli bir yazışmada Erzan’a sitem ederek “Beni aptal yerine koydun. Duygularımı kullandın. Beni herkese borçlandırdın. Ben bunları hak etmedim” diyor. 25 Ocak tarihli bir mesajda ise Baltaş, Erzan’a “İyi ki varsın. Sen benim her şeyimsin. Her şeyin üstesinde geleceğiz” diyor. Erzan’ın, “İyi ki varsın” mesajına Baltaş “Sen de canımın içiii” diye karşılık veriyor.

‘SENİ SEVDİĞİM İÇİN İNSANLARDAN PARA ALDIM’

25 Şubat günü saat 11.02’de ise Baltaş, Erzan’a “Dünyanın en tatlı en zeki ve en güzeline günaydınlar” şeklinde mesaj yazıyor. 10 Mart günü saat 20.01’de ise Baltaş, Erzan’a “Benim saf temiz sevgimi kullandın ya yazıklar olsun” diyor. Erzan ise “Ben seni seviyorum inan bana” diyor. Erzan’a yönelik “Benim duygularımla oynadın” diyen Baltaş devam eden bir mesajında ise “Ama ben sevdiğim için tüm insanlardan aldım sana verdim. Gözüm bir şey görmüyordu çünkü” diyor.

secil-erzan-fotosu.jpg

İkili arasındaki bir dizi başka görüşmede ise Baltaş’ın; Erzan’ın Arda Turan’a gönderdiği bazı mesajlardan rahatsız olduğu anlaşılıyor. Erzan ise gönderdiği birkaç mesajda “Arda benim kardeşim. 15 yaş küçük benden. Her şeyi yanlış anlamışsın bitanem” diyor. Baltaş ise, Erzan’a olan duygusal yoğunluğuna ifade etmek için “Hele bu kadar seni severken hani kardeşindi” diyor. Erzan ise “Kardeşim işte… Kur’an çarpsın. Allah canımı alsın. Ara sor. Yanında konuşayım” diyor. Baltaş ise “Ve otururken oradayken yanındayken” diyor.

Erzan ise, Arda Turan’ın kardeşi Okan Turanı’ da ima ederek “O da kardeşi de. Beni abla gibi seviyorlar. Allah şahidim olsun. Eşi (Arda Turan’ın eşi Aslıhan Turan) ile de tanışırım. Annemin üzerine yemin ederim” diyor.

‘ORADA KENDİMİ ZOR TUTTUM’

İkili arasında 28 Şubat 2023 akşamı devam eden yazışmada Baltaş, Erzan’a “Ben sana her zaman sahip çıktım” diyor. Erzan da “Allah razı olsun. Hep çıktın” diyor. Baltaş ise bu kez “Çıktım ama. Sen yanımda yaptıklarını görünce orada kendimi zor tuttum” diyor. Erzan ise “Ben yalvardım” diyor. Baltaş’ın “Ve yazdıkların…” şeklindeki mesajına ise Baltaş “Hayatım, yazdıklarım kardeşim olarak seviyorum. Neden yanlış anlıyorsun. Kur’an çarpsın” diye yanıt veriyor.

Erzan, Baltaş'ı ikna etmeye çalışırken Aslıhan Turan'ı da tanıdığını söylüyor.

arda-turan-asli-turan.jpg

ARDA’NIN ERZAN’A O MESAJI DA DOSYADA

Bu arada, Arda Turan’ın ödeme yapmasını beklediği Seçil Erzan’a, 25 Ocak günü saat 15.56’da yazdığı “Canımın içi seni seviyorum. Aman diyim. Yarın eksik gedik bir şeyimiz olmasın” diyerek, gülücül emojisi eşliğinde ödemede bir sıkıntı yaşanmamasını istiyor.

yuzdeyuzhaber

Son Güncelleme: 03.01.2024 16:00
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol