Fulya Öztürk Gitti, Esra Ezmeci Geldi

Fulya ile Umudun Olsun programını sunan gazeteci Fulya Öztürk, geçtiğimiz günlerde aldığı bir karar ile yeni sezonda ekranda olmayacağını duyurmuştu. Yeniden haberciliğe döneceğini açıklayan Fulya Öztürk'ün programının yerine FOX TV, sürpriz bir isimle anlaştı. Uzman klinik psikolog Esra Ezmeci, gündüz kuşağında Öztürk'ün yerine program sunacak.

28 Haziran 2022 Salı 07:08
Fulya Öztürk Gitti, Esra Ezmeci Geldi

FOX TV’de ekranlara gelen Fulya ile Umudun Olsun programının sunucusu gazeteci Fulya Öztürk, yeniden habere ve sahalara dönme kararı almıştı. "Aklım ruhum hep haberde kaldı, yeni sezonda program yapmak istemiyorum." ifadelerini kullanan Öztürk, yeni sezonda program yapmayacağını açıklamıştı.

ekran-goruntusu-2022-06-05-135749
YERİNE ESRA EZMECİ GELDİ

Fulya Öztürk’ün bu kararı sonrası, FOX TV’de programı kimin sunacağı merak konusu olmuştu. Deneyimli muhabirin yeri, sürpriz bir isimle dolduruldu.

Bir dönem Fulya ile Umudun Olsun programında da yer alan ünlü psikolog Esra Ezmeci, FOX TV’de Esra Ezmeci ile Karşı Karşıya programını sunacak.

Esra Ezmeci ile Karşı Karşıya, 4 Temmuz Pazartesi'den itibaren hafta içi her gün 16.00'da Fox TV'de yayınlanacak.

ff

CNN Türk'te muhabirlik yaptığı sırada FOX TV'den gelen teklifle gündüz kuşağında "Fulya İle Umudun Olsun" programını yapmaya başlayan gazeteci Fulya Öztürk, söz konusu program kapsamında 3 cinayet soruşturmasını aydınlatarak, 60 kayıp kişinin bulunmasını sağladı.

yuzdeyuzhaber

Son Güncelleme: 28.06.2022 07:14
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol