Mehmet Aslantuğ iddiasına ateş püskürdü, 'Gerzekler'

İş insanı Gözde Akpınar, Mehmet Aslantuğ ile ilişki yaşadığına dair iddiaları reddederek dava açacağını duyurdu. Akpınar, "Hayat biz planlar yaparken, başımıza hangi saçmalığın geldiğidir" dedi.

13 Haziran 2023 Salı 16:37
Mehmet Aslantuğ iddiasına ateş püskürdü, 'Gerzekler'

Arzum Onan ile 27 yıllık evliliğini geçtiğimiz ay sonlandıran Mehmet Aslantuğ'un iş kadını Gözde Akpınar ile duygusal ilişki yaşadığı iddia edildi. 

Akpınar, Mehmet Aslantuğ ile birlikte olmadığını ve iddia sahibi kişiye tazminat davası açacağını belirterek şunları söyledi: "Pazartesi ne yapacaksın deseler, tazminat davası açacağım aklıma gelmezdi. Hayat biz planlar yaparken, başımıza hangi saçmalığın geldiğidir. Dünya maalesef kötü ve gerzek insan dolu. Neyse kalın sağlıcakla."

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre, Mehmet Aslantuğ, Gözde Akpınar‘la ilgili "Hiç bir araya gelmedik. Hiç tanımadığım insanlarla da bazı söylentiler çıkarılıyor. Cevap vermeye bile gerek duymuyorum" dedi. 

GEÇTİĞİMİZ GÜNLERDE BOŞANDILAR 

1996 yılında evlenen Mehmet Aslantuğ ile Arzum Onan, 27 yıllık ilişkilerini geçtiğimiz günlerde sonlandırmıştı

30 Mayıs'ta Beykoz 1. Aile Mahkemesi'nde görülen duruşmaya birlikte gelen Mehmet Aslantuğ ile Arzum Onan, gazetecilerin "Boşanma davanıza el ele geldiniz" ifadelerini kullanması üzerine Arzum Onan, "Arkadaşlar çok hassas bir konu" demişti.

Mehmet Aslantuğ, Türkiye İşçi Partisi'nden milletvekili adayı olduğu süreçte özel hayatı nedeniyle iktidara yakın medya tarafından hedef gösterilmişti.

yuzdeyuzhaber

Son Güncelleme: 13.06.2023 16:42
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol