Dilan Polat ve Sıla Doğu çıldırdı, Silivri karıştı

Dilan Polat'ın kardeşi Sıla Doğu'nun bir mahkumla kavga ettiği ortaya çıktı.

10 Kasım 2023 Cuma 11:28
Dilan Polat ve Sıla Doğu çıldırdı, Silivri karıştı

Dilan Polat ve kardeşi Sıla Doğu'nun cezaevinde zor günler geçirdikleri ortaya çıktı.

Posta'da yer alan habere göre tek kişilik hücreye geçme isteği kabul edilmeyen Dilan Polat'ın bütün gün koğuşta pijamayla dolaştığı iddia edildi. Ağrıları nedeniyle doktora üç kez muayene olan Polat’a orta kulak iltihabı teşhisi konuldu.

Psikiyatri servisine başvurarak yeşil reçeteli ağır depresanlar istediği öne sürülen Polat'ın kardeşi Sıla Doğu'nun da diğer tutuklularla arasında kavga yaşandığı belirtildi. 

Posta Gazetesi’nde yer alan habere göre, Dilan Polat'ın beğenmediği için yemek yemediği ve çok sigara içtiği, bu yüzden bağışıklık sisteminin çöktüğü ortaya çıktı.

Cezaevinde haftada en fazla 2 bin 500 TL harcayabilen Dilan Polat, ayda üç kez kapalı, bir kez de açık görüşe çıkabilecek. Ağrıları nedeniyle doktora üç kez muayene olan Polat’a orta kulak iltihabı teşhisi konuldu. Tek kişilik hücreye geçme isteği kabul edilmeyen Dilan Polat'ın koğuşta kimseyle konuşmadığı belirtildi.

“SOSYETİK HIRSIZ”
Sıla Doğu'nun da psikiyatri servisine başvurarak yeşil reçeteli ağır depresanlar istediği iddia edildi.
Sıla Doğu ile diğer tutuklular arasında bir de kavga yaşandığı ileri sürüldü. Havalandırma saatinde bir tutuklunun, Sıla Doğu'ya "Sosyetik hırsızlar da burada" diye laf attığı, buna sinirlenen Sıla Doğu’nun, kadın tutuklunun üzerine yürüdüğü, gardiyanların kavgayı ayırdığı ileri sürüldü.
 

yuzdeyuzhaber

Son Güncelleme: 10.11.2023 12:04
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol