SURİYE'YE ELEKTRİK RESTİ...

Enerji Bakanı Yıldız, Suriye ile ilişkiler konusunda, ''Şu anda oraya elektrik veriyoruz. Bu seyir devam ederse tüm bu kararları gözden geçirmek zorunda kalabiliriz'' dedi.

15 Kasım 2011 Salı 16:50
SURİYE'YE ELEKTRİK RESTİ...
Türkiye-Suriye ilişkileri gergin bir dönemden geçiyor.


Gergin ortamda Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız'dan ilginç bir çıkış geldi.

Yıldız, Suriye ile ilişkiler konusunda, ''Şu anda oraya elektrik veriyoruz. Bu seyir devam ederse tüm bu kararları gözden geçirmek zorunda kalabiliriz'' dedi.

Enerji Bakanı, petrol arama çalışmaları kapsamında TPAO ile Suriye'nin petrol şirketinin 6 kuyuda yaptığı ortak arama çalışmalarının durdurulduğunu söyledi.

Yıldız, özel sektörün üretimdeki payını yüzde 75 düzeyine çıkarmak istediklerini belirterek, enerji borsasıyla ilgili çalışmaların da olgunlaştığını bildirdi.

Yıldız, deprem bölgesindeki vatandaşların yaklaşık 227 milyon lira civarındaki elektrik borçlarının bir yıl, faizsiz olarak erteleneceğini kaydetti.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
Thapanee Wadee 2018-09-26 07:55:13

เป็นวันที่ดีมากที่ได้ออกไปที่นั่นฉันชื่อ Thapanee Wadee จากประเทศไทย คุณกำลังมองหาเงินกู้หรือไม่? คุณต้องการเงินกู้ส่วนตัวหรือธุรกิจด่วนหรือไม่? ติดต่อ Mrs Jennifer Roberts Loan Company พร้อมหมายเลขติดต่อ:+1(480)939-8543. เธอช่วยฉันด้วยเงินกู้ยืมจำนวน 5,000,000.00 ฿หลังจากถูกปล้นโดยประมาณ 150,000 บาทโดยผู้ชายที่อ้างตัวว่าเป็นผู้ให้ยืมเงินกู้ที่ถูกต้องตามกฎหมาย แต่วันนี้ผมรู้สึกขอบคุณพระเจ้าที่ได้ช่วยให้ฉันได้พบกับนางเจนนิเฟอร์โรเบิร์ตผู้ให้กู้ที่ถูกต้องตามกฎหมายซึ่งนำความสุขมาสู่ ชีวิตของฉัน. สำหรับทุกคนที่ต้องการความช่วยเหลือทางการเงินโปรดติดต่อ บริษัท นี้ทางอีเมลล์: [email protected] หรือ [email protected] หรือทางเว็บไซต์:https:https://jenniferrobertsloa.wixsite.com/mysite