Nagehan Alçı: Rasim parayı boşaltmış

Bir dönemin televizyonlardaki en çok görünen isimlerinden olan Nagehan Alçı ve Rasim Ozan Kütahyalı'nın boşanmasının ardından, Nagehan Alçı'dan eski eşi Rasim Ozan Kütahyalı hakkında flaş iddialar geldi.

10 Temmuz 2024 Çarşamba 08:05
Nagehan Alçı: Rasim parayı boşaltmış

Gazeteci ve sunucu Nagehan Alçı, Nevşin Mengü'nün YouTube kanalına konuk oldu. Programda 2023 yılında boşandığı eski eşi Rasim Ozan Kütahyalı hakkında konuşan Nagehan Alçı'dan dikkat çeken açıklamalar geldi.

Evliliğiyle ilgili uzun yıllar boyunca ciddi sorunlar yaşadığını ifade eden Alçı, "Bizim çok para kazandığımız ve yalıda oturduğumuzla ilgili algı yapıldı. Bunlar da Rasim'in istediği imajdı. Benim kazandığım parayı Rasim 'Sen anlamazsın' diyerek elimden alıyordu. Parayı göndermezsem ondan kurtulamazdım. Rasim tarafından ben para cahili ilan edilmiştim. Para ortak hesaptaydı ama onu boşaltmış" dedi.

"EVE POLİS ÇAĞIRDIM"

Nagehan Alçı, "Bir şiddetinde eve polis çağırdım. Yaşadıklarımı sineye çektiğim için kendime çok kızıyorum. Bir süre sonra o kısır döngüye girdiğinde insan sesini çıkaramaz hale geliyor. Rasim'in öfkesi dinmediği için kaç gece elimde bıçakla beklediğimi biliyorum. Rasim işsiz kaldığında ben baktım. Kimse onun yüzüne bakmazken ben onun için herkesi arardım. Gecenin bir yarısı ben uyurken ışıkları açıp 'Beceriksiz sen benim için bir şey yapmıyorsun' derdi" şeklinde konuştu.

"ANNENİZİ BEN YARATTIM"

Alçı, Kütahyalı'nın kendisine yönelik psikolojik şiddet uyguladığı iddialarını şöyle anlattı:

"Bir keresinde benden bir şey istedi ve yaptıramadı. Çok kızmıştı. Hiç unutmuyorum ve ortamdan kaçmıştım. Geri geldiğimde çocukları televizyon karşısına oturtturmuş ve benim yıllar önceki bir videomu açmış. Rasim'le evlenmeden önce gazetecilik yaptığım için arada televizyon programlarına katılıyordum. Benim böyle kötü göründüğüm bir yayını bulmuş. Şu halimden 3-4 kilo fazlayım ve çok da özenli giyinmediğim için yorgun ve paspal göründüğüm bir yayın. Onu çocuklara açmış ve beni parmağıyla göstererek 'Çocuklar işte anneniz bu kadar çirkin ve şişmandı. Onu ben yarattım' dedi."

"HUKUK TANIMAZ"

Nagehan Alçı, "Rasim hukuk tanımaz. Nafaka ödemiyor. Hacize koyuyorsun, Rasim haciz falan da takmıyor. Herkese borçlu, herkesle davalık" dedi.

yuzdeyuzhaber

Son Güncelleme: 10.07.2024 08:37
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol