GENÇLERDEN 'AL SANA SEVİŞME' EYLEMİ

İstanbul'da dün gece, 17 Nisan akşamı 'Burası seks otobüsü değil' denilerek İETT şoförü tarafından hakaret edilen ve otobüsten indirilen genç çifte destek eylemi yapıldı.

24 Nisan 2011 Pazar 15:57
GENÇLERDEN 'AL SANA SEVİŞME' EYLEMİ

İstanbul'da dün gece, 17 Nisan akşamı 'Burası seks otobüsü değil' denilerek İETT şoförü tarafından hakaret edilen ve otobüsten indirilen genç çifte destek eylemi yapıldı. İnternet aracılığıyla örgütlenen genç aşıklar birden öpüşmeye başladı. Ancak bu kez İETT şoförü hiçbirşey söyleyemedi.

Sosyal ağlardan örgütlenen genç aşıklar, İETT'yi otobüste öpüşerek protesto etti. Dün gece saatlerinde Taksim'e gelen genç çiftler, Taksim-Sarıyer hattında çalışan bir otobüse bindi.

Genç çiftler, iki sevgilinin araçtan indirilmesini protesto amacıyla, yolcuların şaşkın bakışları altında öpüşmeye başladı. Protestocu gençler, daha sonra Gümüşsuyu'ndaki ilk durakta inerken, alkışlarla eylemlerine son verdi.Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
MEHMET DALMAZ 2011-06-19 12:09:43

YAŞADIKLARI ÜLKE PARSEL APRSEL SATILIR ORTDA YOKLAR. VATANLARINA İHENT EDİLİR ORTADA YOKLAR. NE OLMUŞ BELEDİYE ŞOFORU BURASI AŞK OTÜBÜSÜ DEĞİL DEMİŞ İNDİRMİŞ EVİNİZİN İÇİNE SIÇTIALRMI GİDİN EVE EDEBİLDİĞİNİZ KADAR EDİN YOK OLMAZ BİR GRUP DENSİZDE PROTESTO İÇİN ÖPÜŞMÜŞ. GERİ ZEKALILAR.