banner1700

TÜRKİYE YEŞİM AVUKATI KONUŞUYOR!

İstanbul Barosu'na kayıtlı Avukat Yeşim Ayan, önceki gün yayınladığı o video ile tıklanma rekorları kırıyor...

TÜRKİYE YEŞİM AVUKATI KONUŞUYOR!

İstanbul Barosu'na kayıtlı Avukat Yeşim Ayan, önceki gün yayınladığı o video ile tıklanma rekorları kırıyor...

27 Mart 2016 Pazar 23:09
Avukat Yeşim Ayan, mesleki başarısının yanısıra müzikte de önemli başarılara imza atacağını kanıtladı. Ayan'ın sözü ve müziği kendisine ait olan Özlem isimli şarkısı Youtube'da tıklanma rekorları kırıyor.

İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu olan ve yaklaşık yirmi yıldır sürdürdüğü mesleğinde birçok davadan alnının akıyla çıkmayı başaran Ayan, şiire olan ilgisini müzikle bütünleştirdi. Öğrencilik yıllarında çeşitli korolarda sahne alan, Güzel Sanatlar Fakültesi'nde de yan flüt eğitimi gören ve şu anda iki çocuk annesi olan Ayan, yaşamını sürdürdüğü Muğla'nın tatil yörelerinden Datça'dan İstanbul'a kesin dönüş yapınca şiirlerini bestelemeye başladı.

" İLK TESCİLLİ ŞARKIM..."
Özlem'i tescilli ilk şarkısı olduğu için Youtube'da beğeniye sunduğunu belirten Ayan, " Her ne kadar avukatlık gibi zor ve disiplinli, duyguya yer vermeyen bir mesleği yapıyorsam da aslında oldukça duygusal biriyim. İçtenlik, sevgi, paylaşım bu hayatta herkesin önceliği olmalı diye düşünüyorum. Bu yapımdan olsa gerek yazmak, hislerimi kağıda dökmek ve sonra da onu melodileştirmek çok da zor olmuyor benim için. Özlem isimli şarkımın beğenileceğinden tabiki şüphem yoktu ama açıkçası birkaç gün gibi kısa bir zaman diliminde bu kadar ilgi görmesini de beklemiyordum. Çok mutluyum" dedi.

"GERİ DÖNÜŞLER MUTLU ETTİ..."
Ayan, şarkının Youtube'da yayınının ardından birçok profesyonel söz yazarı ve sanatçının da beğenilerini bizzat ilettiğini söyledi. Ayan, halihazırda sözü ve müziği kendisine ait on iki çalışması bulunduğunu, bunlar için de önümüzdeki günlerde stüdyoya girmeyi düşündüğünü belirtti.

Ayan'ın yürekleri okşayan o şarkısını YOUTUBE'dan dinlemek için aşağıdaki linki tıklayınız:

www.youtube.com/watch

yuzdeyuzhaber

Son Güncelleme: 28.03.2016 01:00
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol