NEŞELİ GÜNLER FİLMİ GERÇEK OLDU

Boşanan anne babaları biraraya getirmek isteyen kardeşler açlık grevine başladı.

01 Ağustos 2012 Çarşamba 13:29
NEŞELİ GÜNLER FİLMİ GERÇEK OLDU

 Adana'nın Kozan ilçesinde boşanan anne ve babaları yeniden bir araya getirmek isteyen 3 kız kardeş açlık grevine başladı.

İlçeye bağlı Şevkiye Mahallesi'nde oturan Yusuf Karacaoğlan (41), eşi Ayşe Karacaoğlan'dan (37) 1,5 yıl önce boşandı. Ayşe Karacaoğlan, kızları Nazlıcan (7), Aleyna (9) ve Fadime'yi (12) de alarak Aydın'a taşındı. Burada bir otelde iş bularak çalışmaya başlayan anne, yaz tatilinde kızlarını babalarının yanına gönderdi.
Aile özlemi duyan kızlar, anne ve babalarını bir araya getirmek için açlık grevine başladı. Durumu öğrenen komşularının haber verdiği anne Ayşe Hazır, geri dönmeme konusunda kararlı olduğunu belirtti. Olay üzerine Kaymakam İzzettin Sevgili harekete geçti.
Çocukları ziyaret eden Sevgili, isteklerini yerine getirmeye çalışacağını belirtti, ancak greve son vermelerini istedi. Kızlar da eylemi sonlandırdı. Münir Özkul ve Adile Naşit'in başrollerini paylaştığı 'Neşeli Günler' filminde 6 kardeş, boşanmış anne ve babalarının yeniden evlenmesi için açlık grevi başlatıyordu.

yuzdeyuzhaber

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol