banner1812

KUR'AN YEMİNİ ETTİ PARAYA DAYANAMADI!

ATV ekranlarında yayınlanan ve beğeniyle izlenen 'Güven Bana' yarışmasında ilginç anlar yaşandı.

04 Ocak 2013 Cuma 12:06
KUR'AN YEMİNİ ETTİ PARAYA DAYANAMADI!

 Aydeniz ile Cihan isimli iki yarışmacı, Tamer Karadağlı'nın sunumuyla ekranlara gelen Güven Bana yarışmasının tarihinde bir ilke imza atarak finale kadar sorunsuz bir şekilde ilerledi. 

15 sorunun sonunda ise 72 bin TL rakamına ulaşmayı başardı. Daha sonra ise birbirlerini yarı yolda bırakmayacaklarına dair yeminler ederek ailelerine danışmak üzere ayrıldı.
Cihan adlı erkek yarışmacı Aydeniz'e dönerek "Yemin ediyorum bak, Kur'an çarpsın ki sözümden dönmeyeceğim, düğmeye basmayacağım" diyerek ailesinin yanına gitti.
SÖZÜNDEN DÖNDÜ
Dönüşte ise iki taraf da büyük bir kararlılıkla yarışma alanına doğru ilerlemeye başladı. Stüdyodaki izleyicilerin de alkışları eşliğinde yarışma alanına doğru ilerleyen yarışmacılar, Karadağlı'nın taraflara yaptığı tekliflere kulak asmadan yoluna devam etti. Ancak teklif 72 bin TL'ye ulaştığında Cihan dayanamadı ve butona bastı. Bu şekilde Cihan, ikiye bölünmesi planlanan 72 bin TL'ye tek başına sahip olmuş oldu.
TARTIŞMA BAŞLADI
Bu andan itibaren ise Aydeniz'in Cihan'a yönelik suçlamaları başladı. "İnançlı bir insan olduğum için Kur'an üzerine yemin edilince dayanamadım, inandım" diyen Aydeniz, anne ve babasının hayatta olmadığın söyleyip İstanbul'da yaşadığına vurgu yaparak Cihan'a güvenmesinin büyük bir hata olduğunu belirtti.
"NİYE KUR'AN'I KARIŞTIRIYORSUN"
Aydeniz bu noktadan sonra Cihan'a dönerek defalarca "Niye yemin ediyorsun, madem kandıracaksın Kur'an'ı niye karıştırıyorsun" diye tepki gösterdi.

yuzdeyuzhaber

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol