FETHULLAH GÜLEN YENİ EVİNDE...

"Fethulah Gülen malikanede yaşıyor" şeklindeki haberlerin ardından Fethullah Gülen eski mütevazi evine taşındı. Evin yeni fotoğrafları ise Gülen’in internet sitesinde yayınlandı.

07 Eylül 2013 Cumartesi 14:13
FETHULLAH GÜLEN YENİ EVİNDE...

 Reuters’in geçtiğimiz aylarda görüntülediği Fethullah Gülen’in ABD’nin Pennsylvania’daki evi tartışmalara neden olmuştu. Bunun üzerine cemaatten binanın sosyal aktivite ve inziva merkezi olduğuna dair bir açıklama yapılmıştı.

Cemaat dün Fethullah Gülen 13 senedir kullandığı ve tadilatta olduğu için taşınmak zorunda kaldığı odasına geri döndüğünü duyurdu ve  yeni fotoğraflar yayınladı.

Fethullah Gülen, bu haftaki görüntülü sohbetini tadilatı tamamlanan eski odasında yaptı. Herkul.org sitesi Gülen’in eski binaya taşınma hazırlığı yaparken ki fotoğraflarını yayınladı.

Herkul.org sitesinde yayınlanan 3 fotoğraflarla ilgili şu açıklama yapıldı: "Ayrıca bugün üç yeni fotoğraf sunacağız. 13 sene bizi bağrında misafir eden evimizde tamir ihtiyacı hasıl olunca bir süre ondan ayrı kalmıştık. Elhamdulillah buradaki ilk göz nurumuz olan şirin evimizin tamir ve tadilatı tamamlandı. Cuma namazlarında ve Bamteli sohbetlerinde yine büyük binanın mescidini de kullanmayı planlasak bile artık oradan ayrılıp hemen yanındaki ilk hanemizle yeniden buluştuk."

yuzdeyuzhaber

Son Güncelleme: 07.09.2013 14:16
Anahtar Kelimeler:
Fethullah GülenEvMalikane
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol