BÜYÜK BEDEN MAYOYU BÖYLE SEÇİN

Büyük bedene sahip kadınlar en çok yazın kendilerini güvensiz hisederler ve vücutlarını saklamak için plaja bile gitmezler. Ancak endişeye mahal yok, uygun mayo seçimi her derde deva!

24 Nisan 2012 Salı 14:38
BÜYÜK BEDEN MAYOYU BÖYLE SEÇİN
Büyük beden mankeni Crystal Renn
Birkaç yıl önce artı-size mayo pazarı çok sınırlıdır ve hastaliga uygun kumaştan parçalar içeren ve korkunç renklerde, şimdi her şey değişti ve hemen hemen her büyük mağaza glam ve seksi hem de bakmak daha büyük boylarda mayolar iyi bir çeşitlilik sunuyor olsaydı .
Birkaç yıl önce büyük beden mayo çeşidi oldukça kısıtlı idi, olanlar da cidden korkunç renk ve modellerde idi. Sanki büyük beden olmak bir suçmuş gibi! Şimdi her şey değişti ve neredeyse tüm markalarda büyük bedene sahip kadınlar için hem şık hem de seksi mayolar var. Büyük beden ve seksapel? "Nasıl yani" dediğinizi duyar gibiyiz ama neden olmasın? Var işte!
Alışverişe başlamadan önce, bir boy aynası önünde kamuflaja ihtiyacınız olan bölgeleri iyice belirleyin. Kendinize karşı dürüst olun. Düzgün bacaklarınız var ama kalçanız mı büyük? Kalçanız dar ama göbeğinizde mi toplanmış tüm kilolar?
Kısaca, kilolarınız dikkat çekici ama siz mayo ile daha ince görünmek istiyorsunuz. En azından orantılı. 
Unutmayın, herkesin kusurları var! Kimimizin daha fazla, kimimizin daha az. 
Renkler konusunda kendinizi kısıtlamayın. Tabii ki siyah daha zayıf gösterir ama diğer renkler ile de bu etkiyi yakalayabilirsiniz. İşte siyaha alternatif renkler: Mavi, lacivert, kahverengi ve mor. 
Bu renk tonlarını birbiriyle kombinleyen mayolar deneyebilirsiniz. Koyu renkleri kapatmak istediğiniz yerlere denk getiren mayolari tercih edin. Ayrıca, çizgililer, çiçek desenleri ve karışık desenler de kamuflaj için iyidir. 
- Tek parça mayolar vücudu güzel bir şekilde toparlar. Orantılı gösterir. O yüzden bikiniden uzak durup, mayolara yönelin. 
- Göbeği gizlemek için kuşaklı, dikey çizgili ya da göbek etrafında drapesi olan mayoları tercih edebilirsiniz.
- Derin V yakalı, halterci kesim ya da kalın askılı mayolar da göğüsleri daha küçük gösterir. Eğer çok iri göğüsleriniz varsa...
- Eğer göğüsleriniz küçükse, yanılsama yaratın. Mayonuzun alt rengi daha açık olsun. Ya da üstünüzde fırfır gibi hareketlilik olsun.
- Kalçalarınızı kamufle etmek için etekli mayolar da giyebilirsiniz.
- Bacaklarınız kısa ise, kenarları yüksek kesilmiş mayolar uygun olur.
- Mayo satın almak için en iyi zaman aralığı, Mayıs ayı ile Haziran sonudur. Çeşit çoktur.
- Her mayoyu deneyin, askıda görülen ile üstte duran her zaman aynı olmayabilir.
- Regl döneminde veya yemek yedikten sonra mayo alışverişi yapmayın.
- İnce kumaşlı mayolardan kaçının, astarlı olsun. İnce kumaşlar, ıslanınca sarkar ve esner. İç de gösterebilir.

yuzdeyuzhaber

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol