BARIŞMAK İÇİN BU ŞARTI ÖNE SÜRDÜ

Konya'nın Seydişehir ilçesinde 24 yıllık eşi Sevda Erdayandı tarafından terk edilen Hüseyin Toklu, bilboardlara "Sevda, seni çok seviyorum, pişmanım beni affet" ilanı verdi. Sevda Erdayandı ise, buna karşılık ayrıldığı eşine, "AK Parti'ye oy versin, alkolü bırakıp, namaza başlasın bir araya gelelim" dedi.

07 Nisan 2011 Perşembe 17:07
BARIŞMAK İÇİN BU ŞARTI ÖNE SÜRDÜ

Konya'da bir güneş enerji firmasında çalışan Hüseyin Toklu ile 3 çocuğunun annesi olan eşi Sevda Erdayandı 2 yıl önce geçinemeyerek ayrıldı. 24 yıl bir yastığa baş koyan ve 2 yıl önce ayrılan Hüseyin Toklu, ilçedeki bilboardlara, "Sevda, seni çok seviyorum, pişmanım beni affet" yazılı ilan astırdı.

AK PARTİ'YE OY VERİRSEN TEKRAR EVLENİRİM


Tüm ilçede ilanların asılmasından hemen sonra cevabı sorulan 3 çocuk annesi Sevda Erdayandı ise ilginç bir şart koştu. Erdayandı, "21 yıllık evli kaldığım eşimden 3 çocuk sahibi oldum. Çocuklarımın ikisi evli, bir de torunum var ama biz onla huzurlu bir hayat yaşayamadık. Bizim evliliğimizi içki bitirdi. Ben ayın 15 günü evdeysem, 15 gününde de annemlerin yanında kalıyordum. Emekli oldu, bir kuruş para geçmedi elimize. Barışmak için şartım var. İçkiyi bırakacak, namaza başlayacak ve samimiyetine inanmam için de AK Parti'ye oy verecek. Kendisi aşırı derecede sosyal demokrat biridir, beni sevdiğini ancak böyle kanıtlayabilir" şeklinde konuştu.

CHP'Lİ AMA EŞİ İÇİN AK PARTİ'YE OY VERMEYİ KABUL ETTİ


Ayrıldığı eşinin şartlarının öğrenen Hüseyin Toklu ise fazla düşünmeden yanıt verdi. Toklu, "Ben eşimi çok seviyorum. Onun için bütün fedakarlıkları yaparım. Şartlarını yerine getireceğim. Nasıl pankartlarla özür dilediysem, o şekilde de şartlarını yerine getirmeyi düşünüyorum. Beni affetsin ve bir araya gelelim yeter" dedi

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol