375 liralık Epic Games oyunları ücretsiz erişime açıldı

Epic Games her hafta olduğu gibi kullanıcılarınca ücretsiz oyunlar vermeye devam ediyor. Bu hafta kullanıcılarına 375 TL değerinde iki adet ücretsiz oyun veren Epic Games Store, kullanıcılarının yüzünü güldürmeyi başardı.

01 Nisan 2022 Cuma 08:54
375 liralık Epic Games oyunları ücretsiz erişime açıldı

Popüler aksiyon-strateji oyunu ve Rogue-lite oyununu kullanıcılarına ücretsiz olarak veriyor. Epic Games'in bu haftaki oyunları kullanıcıların yüzünü güldürdü. 31 Mart ve 7 Nisan tarihleri arasında iki adet ücretsiz oyunu kullanıcılarına verdi.

Epic Games'in bir sonraki hafta (7-14 Nisan) tarihleri arasındaki oyunları da açıklandı. Epic Games kullanıcılarına 7 Nisan'dan itibaren etkin olacak Aksiyon oyunu Rogue Legacy ve Keşif oyunu The Vanishing of Ethan Carter'ı veriyor.

EPIC GAMES 31 MART – 7 NİSAN ÜCRETSİZ OYUNLARI

Deneyimli BioShock geliştiricileri tarafından oluşturulan birinci şahıs aksiyon macera oyunu City of Brass' ta gözü pek bir hırsız olun. Pala ve çok amaçlı bir kırbaç kuşanarak Binbir Gece Masalları temalı gösterişli metropolün merkezine ulaşmak için herkesi kırbaçtan geçirecek, tuzak kurup oltaya getireceksiniz veya zamanınız tükendikçe ölümle yüzleşeceksiniz.

TOTAL WAR WARHAMMER

Eleştirmenlerin beğenisini toplayan Total War: WARHAMMER, Warhammer Fantezi Muharebeleri dünyasındaki tur bazlı epik imparatorluk seferini devasa ve çarpıcı gerçek zamanlı muharebelerle birleştiriyor.

yuzdeyuzhaber

Son Güncelleme: 01.04.2022 19:54
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol