Aziz Yıldırım ve Ali Koç Habertürk'te Kapışıyor!

Aziz Yıldırım, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un canlı yayına çıkma teklifini kabul etti. Yıldırım ve Koç'un bu akşam 23:00'de canlı yayında televizyona çıkacağı öğrenildi.

08 Haziran 2024 Cumartesi 22:54
Aziz Yıldırım ve Ali Koç Habertürk'te Kapışıyor!

Olağan Seçimli Genel Kurul'a kilitlenen Fenerbahçe Kulübü'nde tarihi bir seçim için geri sayıma geçildi...

Ülker Stadyumu'nda seçim öncesi 6 yıl sonra karşı karşıya gelen mevcut başkan Ali Koç ve eski başkan Aziz Yıldırım bu kez karşılıklı olarak televizyon programına çıkıyor.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, başkan adayı Aziz Yıldırım'a daha önce yaptığı canlı yayın teklifini bugün kongrede yinelemiş "Ayrılış şekline içim acıdı. Basın açıklaması yapılmış, onların iddialarının hepsi boş. Sayın başkan çok geç değil, saat 5'e geliyor, haydi bu akşam çıkalım televizyona... Tarihte son kez bu teklifi yapıyorum; istiyorsanız istediğiniz yerde buluşalım ve konuşalım" demişti.

AZİZ YILDIRIM KABUL ETTİ

Aziz Yıldırım yaptığı açıklamada, "Sayın Başkan Ali Koç’u aradım. Kendisinin seçeceği bir ulusal kanalda, baş başa, moderatörsüz bir şekilde kendisiyle konuşabileceğimizi ilettim. Kendisinin seçeceği ulusal bir kanalda bu akşam canlı yayına çıkacağız" dedi.

YANIT BEKLİYOR

Aziz Yıldırım'ın yönetim kurulu aday listesinde yer alan Mahmut Uslu "Aziz Bey, televizyona çıkma konusunda Ali Bey'in yanıtını bekliyor" dedi.

Sports Digitale'nin haberine göre Aziz Yıldırım ve Ali Koç, 23:00'de canlı yayına çıkma kararı aldı. Aziz Yıldırım ve Ali Koç’un Haberturk canlı yayınında karşı karşıya geleceğini öğrenildi. Canlı yayını Mehmet Akif Ersoy'un yöneteceği öğrenildi.

MODERATÖR DEĞİŞTİ

Aziz Yıldırım'ın talebi üzerine programın moderatörü değişti. Mehmet Akif Ersoy yerine Ahmet Selim Kul moderatör koltuğunda oturacak.

NOW TV'DEN AZİZ YILDIRIM-ALİ KOÇ YAYINI AÇIKLAMASI

NOW TV Aziz Yıldırım ve Ali Koç’un karşı karşıya geleceği yayını için açıklama yaptı. Açıklamada, “Taraflar moderatör istemedi. Ardından 'Moderatör olsun ama soru sormasın' denildi. NOW TV Genel Yayın Yönetmeni Doğan Şentürk teklifi kabul etmedi ve yayın iptal oldu” denildi.

CANLI YAYIN İÇİN YOLA ÇIKTI

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ve başkan adayı Aziz Yıldırım, canlı yayın için stüdyoya doğru yola çıktı.

yuzdeyuzhaber

Son Güncelleme: 08.06.2024 22:58
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol