Aziz Yıldırım Ali Koç Habertürk'te Ortalığı Fena Karıştırdı

Fenerbahçe Başkan adayı Aziz Yıldırım ile Fenerbahçe Başkanı Ali Koç canlı yayında karşı karşıya geldi. Konuşmanın sonlarına doğru ikilinin yaşadığı diyalog sosyal medyada gündeme oturdu.

09 Haziran 2024 Pazar 01:13
Aziz Yıldırım Ali Koç Habertürk'te Ortalığı Fena Karıştırdı

Canlı yayında karşı karşıya gelen Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ve Başkan adayı Aziz Yıldırım arasında yeni teknik direktör Jose Mourinho gerginliği yaşandı. Aziz Yıldırım, katıldığı bir televizyon programında, "Mourinho'nun transferinde açıktan para verdiler" sözlerini yalanladı. Ali Koç ise, o anların VTR görüntülerini izleterek Aziz Yıldırım'a yanıt verdi.

Seçime saatler kala Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ve Başkan adayı Aziz Yıldırım arasında gergin anlar yaşandı. Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü Jose Mourinho'nun transfer sürecinden bahseden Ali Koç, Aziz Yıldırım'ın katıldığı bir televizyon programında söylediği, "Açıktan para verdiler." iddiasını hatırlattı.


Söz konusu ifadeyi kullanmadığını iddia eden Aziz Yıldırım'a Ali Koç programın VTR görüntülerini izleterek yanıt verdi. Görüntülerde Aziz Yıldırım'ın söz konusu iddiayı gündeme getirdiği görüldü.Koç'un çağrısını, Yıldırım'ın nasıl kabul ettiği de Habertürk' teki canlı yayında Ali Koç tarafından paylaşıldı. "Son dakika başkan beni aradı. Allah'ın işi tanımadığım numarayı açmam." diyen Koç, görüşmeyi şu sözlerle anlattı:

"Sayın Başkan 'Kabul ediyorum çıkalım' dedi. Ben FB TV istemiştim. Aziz Bey 'Ulusal kanala çıkalım, moderatörsüz yapalım' dedi. Geç çıkmamızın sebebi benden kaynaklanıyor. Bir nikah vardı, bir de FB dernekleriyle tekne gezisi yapıyorduk.

"PAZARTESİ KALKTIĞIMIZDA BİR VE BÜTÜN FENERBAHÇE'YE İHTİYACIMIZ VAR"

Kusura bakmayın. Öncelikle benim için memnuniyet verici durum. Uzundur bunu istiyordum. Kim kazanırsa kazansın, yarın pazartesi sabahı kalktığımızda bir ve bütün Fenerbahçe'ye ihtiyacımız var. 20 yıl Aziz Bey, diğeri 6 yıl ben. Bu iki kişinin arasındaki kırgınlık, kızgınlık, ayrışma vs. bu camianın da bütünleşmesine, birleşmesine engel oluyor."
 

yuzdeyuzhaber

Son Güncelleme: 21.06.2024 16:56
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol