banner1700

Ali Koç'tan Zehir Zemberek Açıklama!

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, sarı-lacivertli kulübün çevrim içi gerçekleştirilen Yüksek Divan Kurulu olağan toplantısında açıklamalarda bulundu. Üyelerin sorularını kürsüde yanıtlayan Ali Koç birçok konuya dair açıklamalar yaptı.

23 Ocak 2021 Cumartesi 14:13
Ali Koç'tan Zehir Zemberek Açıklama!

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, sarı-lacivertli kulübün çevrim içi gerçekleştirilen Yüksek Divan Kurulu olağan toplantısında açıklamalarda bulundu.

Omar Elabdellaoui'ye hastanede ziyaret gerçekleşip gerçekleşmediği üzerine sorulan soruya yanıt veren Ali Koç "Galatasaraylı futbolcu Omar'ın kazasını duyar duymaz açıklamamız yaptık, genç çocuk sahibi biri olarak olayı duyduğumuz zaman içimiz parçalandı. Bu konunun özelinde bir ziyaretimiz olmadı ama bu tip jestlerin Türk futboluna fayda sağlayacağına inanıyorum" ifadelerini kullandı.

Bir üyenin "Erol Bulut'a iletir misiniz Mert Hakan Yandaş'ı forvet, Jose Sosa'yı stoper oynatabilir mi?" önerisi üzerine konuşan Ali Koç "Teşekkür ederim. Hocamıza ileteceğim" dedi.

"OĞULCAN KONUSUNUN TAKİPÇİSİ OLACAĞIZ"

Oğulcan Çağlayan'ın Galatasaray'a transferiyle ilgili sorulan soru üzerine açıklamalar yapan Ali Koç "Galatasaray ve Oğulcan... Bununla ilgili bir görüşümü ifade etmiştim. Bu sizi niye ilgilendiriyor niye düşünenler olabilir. Bu herkesi ilgilendiren bir konudur. Transferde de rekabet ediyoruz. Transferlerin mevzuatlara geleneklere uygun şekilde olmasını pek çok kulüp istiyor. Oyuncu ayartmadan şikayet edenler var. Henüz bir resmi ceza verilmedi, bunun takipçisi olacağımızı söylemiştik. Biz, bizi ilgilendirmeyen konularda görüş belirtmiyoruz ama bu herkesi ilgilendiren bir konudur" ifadelerini kullandı.

YAYINCI KURULUŞ SÖZLERİ

Yayıncı kuruluşla ilgili sözler üzerine konuşan da Ali Koç "Digiturk'le ilgili sıkıntı oldu, en üst seviyeye geldiği aşikardır. Niye Fenerbahçe? Niye Fenerbahçe'ye oluyor? Bu da bir tesadüf olamaz. Bu da bardağı taşıran son damla olan küfürlü tezahürat dışında öncesinde de tezahüratlarda sıkıntı olmuş, kamuoyuyla paylaşmadan onlara sıkıntımızı ifade etmiştik. Artık sabrımız taşmıştır. Kendi imkanlarımız çerçevesinde, tavır anlayış değişene kadar bu gerginlik devam edecektir" yanıtını verdi.

EROL BULUT AÇIKLAMASI

Teknik direktör Erol Bulut'la ilgili görüşler üzerine konuşan Başkan Koç "Biz hocamızın hep arkasında durduk. Sosyal medya önemli ancak iyi okunması gereken bir mecra. Biz alacağımız kararları sosyal medyaya göre kurgulamıyoruz. En küçük bir tökezlemede sistematik bir şekilde üstümüze gelen gruplar var. Bir de samimi olarak bizimle görüşlerini paylaşanlar var. Erol hocamızı görevden almak gibi bir eğilimimiz hiç olmadı. İnşallah hep beraber sezon sonunda muvaffak oluruz." dedi.

"BAŞKANIMIZ AZİZ YILDIRIM'LA HİÇBİR SIKINTIMIZ YOK"

"Başkanımız Aziz Yıldırım ile hiçbir sıkıntımız yok. Birkaç kez iletişim kurmaya çalıştık ama başaramadık. Bir denersin, iki denersin, üç denersin ve bir yerde bırakırsın. Ortak paydamız Fenerbahçe ise buluşmamız bu kadar zor olmaz."

SORU-CEVAPLARDAN SONRAKİ AÇIKLAMALARI

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, üyelerin sorularını yanıtladıktan sonra da kürsüde açıklamalar yapıyor. Başkan Koç'un açıklamalarından öne çıkanlar şöyle:

ATTILA SZALAI VE TRANSFER SÖZLERİ

Attila Szalai bu hafta oynayabilir ve işlemlerini tamamladık. Osayi-Samuel de genç ve potansiyeli olan arkadaşlarımız. Bir nokta atışı daha transfer yapabiliriz belki.

"MESUT ÖZİL'E BEN YİNE 'EVİN OĞLU' DİYORUM"

"Mesut Özil'e ben yine evin oğlu diyorum. Israrla evin oğlu diyorum. Fenerbahçe'ye daha önce bu kadar büyük Fenerbahçe sevdası olan büyük bir marka gelmedi"

MESUT ÖZİL NE ZAMAN İMZA ATACAK?

"Bugün ve yarın iki test yapılacak. İlk idmanının yarın akşam olmasını hesaplıyor, arzu ediyoruz. Mesut Özil'in imza törenini salı ya da çarşamba günü yapmayı planlıyoruz"

yuzdeyuzhaber

Son Güncelleme: 23.01.2021 14:17
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol