banner1700

2 Yaşındaki Poyraz Bebeğe Tecavüz!

Uşak’ta annesinin sevgilisi tarafından dövüldüğü ve beyin kanaması geçirdiği ileri sürülen Poyraz bebek yaşam savaşı verirken, saldırgan öldürmeye teşebbüs suçlamasıyla tutuklandı. Bebekte cinsel istismar bulgusuna da rastlandı, sosyal medyadan tepki yağdı.

13 Nisan 2021 Salı 13:30
2 Yaşındaki Poyraz Bebeğe Tecavüz!

Denizli Milletvekili ve CHP İnsan Haklarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Gülizar Biçer Karaca, twitter hesabından, “Bugün 2 yaşındaki Poyraz’a bu şahıs tecavüz edip, şiddet uyguladı” paylaşımı yaptı.

Poyraz bebeğin tedavisi Uşak Devlet Hastanesi Yoğun Bakım Servisinde devam ediyor.  2 yaşındaki Poyraz bebeğe bebeğe tecavüz ve şiddet uygulamakla suçlanan Yaşar E. tutuklanarak Uşak Cezaevinde götürüldü.

İddialara göre Poyraz bebeğin muayenesi sırasında cinsel istismar bulgularına da rastlandı. Hem şiddet hem de cinsel istismara ilişkin bulguların doktor raporlarında yer aldığı ileri sürüldü. Poyraz bebeğin annesinin saldırgan ile sosyal medya üzerinden tanıştığı ve bir aydır birlikte yaşadığı belirtildi.

YAŞAR E. TUTUKLANDI

Uşak’ta annesinin sevgilisi tarafından darp edilip ağır yaralanan 2 yaşındaki Poyraz bebek yaşam savaşı veriyor. Cuma günü annesi tarafından Uşak Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılan Poyraz bebeğin vücudunda darp izine rastlandı. Bebeğe annesi ile birlikte yaşayan Yaşar E. adlı kişinin sürekli şiddet uyguladığı ileri sürüldü. Beyin kanaması geçiren Poyraz bebek yoğun bakımda yaşam savaşı verirken saldırgan Yaşar E. öldürmeye teşebbüs suçuyla tutuklandı.

Yaşar E.’nin istismar, hırsızlık, yaralamadan bir çok dosyası bulunduğu bildirildi.

yuzdeyuzhaber

Son Güncelleme: 13.04.2021 13:53
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol