MARTİNELLİ'S ARTIK TÜRKİYE'DE

143 yıldır elmayı geleneksel yöntemlerle işleyerek tanrıların içeceği Ambrosia’ yı kıskandıran saflıkta ve lezzette katkısız yüzde yüz doğal elma suyuna dönüştüren Martinelli’s şimdi Türkiyede. Dünyanın tanıdığı Martinelli’s klasikleri; sağlığı,lezzeti ve prestiji arayanlarla buluşuyor

20 Aralık 2012 Perşembe 17:15
MARTİNELLİ'S ARTIK TÜRKİYE'DE

 İsviçre’den Amerika’ ya göç eden Stephen G.Martinelli, ağabeyleri gibi altın la değilde California’da ki Pajaro Vadisi’ndeki uçsuz bucaksız elma bahçeleri ile ilgilenmesi ve bu elmaları eşsiz lezzete dönüştürmesiyle,Martinelli’s efsanesi 143 yıl önce yazılmaya başlandı.


Pajaro vadisinin kendine has ikliminde güneşin , rüzgarın ve toprağın sihirli elleriyle büyüttüğü elmalar  Martinelli’s  dokunuşuyla   saf elma suyu olarak karşımıza çıkmaktadır. Pajaro Vadisi’nin iklimi sayesinde dalında uzun süre  kalarak olgunlaşan ve kıvam alan elmalar dalından tek tek toplanarak  Martinelli’slere dönüşmek için üretime giderler. Su , meyve konsantresi, ilave şeker, tatlandırıcı , aroma veya koruyucu  gibi katkıların yer almadığı Martinelli’s şişelerinde bulabileceğiniz tek şey saf elmadır.Martinelli’sin benzersiz lezzeti  143 yıldır geleneksel sıkma yöntemleriyle şişelenmesinde gizlidir. Bu benzersiz lezzet başta Amerika olmak üzere dünyada 50 den fazla altın madalya ile taçlandırılmıştır. Günlük hayatta saf elma suyundan gelen sağlıklı bir lezzet olarak tercih edilmesinin yanında  kutlamalarda özel gecelerde  altarnatif bir içecek olarak yerini almıştır. Ayrıca MartinelliSparklingApple  Cider başta  Hollywood olmak üzere  birbirinden özel partilerde kutlamalarda lezzeti ve parıldayan kabarcıklarıyla starları ve davetlileri  kendine hayran bırakmıştır. Bu altın lezzet gerek saf elmadan gelen sağlık , gerekse prestiji sayesinde Amerikan Beyzbol takımlarının resmi içeceği olmuştur.

Farklı elma çeşitlerinden gelen zengin aromayı  altın kehribar rengiyle tamamlayan ve mükemmel tatlı ekşi  dengesiyle tanrıların içeceği nektarı kıskandıran lezzete Martinelli’sSparkling Apple Juice denir. Özenle yetiştirilen  taze elmaların  sıkılmasıyla ve %100 saf elma suyu oluşuyla  Martinelli’s elmanın lezzetini değil  , 143 yıldır elmayı şişeliyor. Böylece günün her saatinde  tüketilen  lezzetli ve ferahlatıcı c vitamini deposu elmaya,Martinelli’sSparkling Apple Juiceşişelerinde ulaşıyorsunuz.
Amerika’da taze sıkılmış elma suyunun pastörize edilip sunulmasına Cider denir. Martinelli’s Amerika’ya  olduğu gibi tüm dünyaya  elma ciderini tanıtan ilk markadır.%100 elma cideri olan Martinelli’s Sparkling Apple Cider ,altın sarısı rengiyle göz kamaştırırken eşsiz inci tanelerini andıran parıltılı kabarcıklar görsel bir şölen sunar. En seçkin davetlerde , kutlamalardave en özel anlarda  tüketilen  bir prestij içeceği olan Sparkling Apple Cider saf elma suyu gibi alkolsüz, katkısız , şeker ve koruyucu ilavesizdir. 
Bugün Elmanızı İçtiniz mi?
Elmanın içerisindeki vitamin, mineral ve antioksidanlar beyin başta olmak üzere tüm hücreleri korumaktadır. Belirli kanser tiplerinin, kalp rahatsızlıklarının ve astım gibi ciddi rahatsızlıkların oluşma riskini azaltmaktadır. Ayrıca yapılan araştırmalarda yüksek şeker hasarının yıkıcı etkilerini onarmada etkili olduğu kanıtlanmıştır. Kollestrolündüzenlenmesi ,obeziteyle savaş ve içerdiği antioksidanlar sayesinde  ciltde oluşan hasarların onarımında çok etkilidir. Elmanın sağlıklı uzun bir yaşam için gerekli olduğu  dünyaca bilinmekte ve  uzmanlar elma tüketimini tavsiye etmektedir.Yapılan araştırmalarda yüzde yüz saf elma suyunun  tüketilen elma ile aynı etkilere sahip olduğunu hatta  katkısız elma suyunun sağlık açısından daha faydalı olduğu belirtilmiştir.Kurşun, arsenik vb. kimyasallara karşı sürekli test edilen, gluten içermeyen,  aroma, tatlandırıcı, koruyucu katkı maddeleri eklenmemiş,  Martinelli’s Altın Madalyalı %100 katkısız bir şişesinde yaklaşık iki elmanın suyunu  taşıyarak  sağladığı faydalar ile adeta ölümsüzlük iksiridir.

yuzdeyuzhaber

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol