banner1700

Yeni Bakan'ın Berat Albayrak'a Maili Olay Oldu

Yeni açıklanan kabinede dezenfektan skandalının ardından Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan’ın görevine son verilirken yerine AKP’li milletvekili Mehmet Muş atandı. Resmi açıklamanın ardından Muş’un zamanında Berat Albayrak’a attığı mail yeniden gündem oldu.

21 Nisan 2021 Çarşamba 21:03
Yeni Bakan'ın Berat Albayrak'a Maili Olay Oldu

Türkiye'nin yeni ticaret bakanı Mehmet Muş'un önceki tarihlerde gönderdiği maili olay oldu.

Resmî Gazete’nin mükerrer sayısında yeni bakanlar açıklandı. Bir bakanlığın ikiye bölünmesinin ardından mükerrer sayıda yeni bakanlıklara atanan isimler açıklandı. Ticaret Bakanlığında ise dezenfektan bakan götürdü. Yeni açıklanan kabinede dezenfektan skandalının ardından Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan’ın görevine son verilirken yerine AKP’li milletvekili Mehmet Muş atandı. Yeni açılan bakanlıklar Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığına Derya Yanık, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığına ise Vedat Bilgin atandı.

Resmi açıklamanın ardından AKP’li Mehmet Muş’un bir zamanlar eski Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’a attığı mail yeniden gündem oldu. Muş'un ”ağabey” demeyi unuttuğu için “özür dilediği” mektup sosyal medya platformlarında yeniden paylaşıldı. 

İşte yeni bakanın o maili:

yuzdeyuzhaber

Son Güncelleme: 21.04.2021 21:08
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol