banner1700

Sedat Peker'den Suikast Listesi, 'Onları da Eklediler'

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, son günlerde gündeme gelen SADAT'a ilişkin bir paylaşımda bulundu.

13 Ekim 2021 Çarşamba 01:44
Sedat Peker'den Suikast Listesi, 'Onları da Eklediler'

Sedat Peker, sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu.

Son olarak 15 Temmuz darbe girişiminin ardından harp okulları mülakatlarına katıldığı ortaya çıkan SADAT'a ilişkin paylaşımda bulunan Peker, ''Korku iklimi için bir SEDAT’ÇILAR bir de sadatçılar vardı'' ifadelerini kullandı. 

''SEDAT’ÇILAR artık yok. sadatçıları da zaten tanıyoruz'' diye yazan Peker, ''Bu yüzden bir sıkıntı yok. Gönlünüz rahat olsun kardeşlerim'' dedi. 

Peker'in paylaşımı şöyle: 


Peker, söz konusu paylaşımından yaklaşık 1 saat sonra 3 yeni paylaşımda bulundu. 

Peker, SADAT'a ilişkin yeni iddialarda bulunurken, şu ifadeleri kullandı: 

''1-sadatın güvenlik şirketi olduğuna bizi inandırmak isteyen şeytanlar, hangi güvenlik şirketi dünyanın en özel timlerinden biri olan Rusya’nın Alfa timlerindeki kişilerle anlaşıp en yetenekli personeline kayıt dışı özel eğitim verdirttirir?

2-Alfa timlerinin uzmanlığı hem istihbarat hem de suikast neticeli operasyonlardır. Kimi kandırıyorsunuz? Unuttunuz mu, biz eski dostuz. Ancak rotayı bana ve benim söylemlerime değer verenlere çevirmenin neticesini göreceksiniz. Ordudan mecburi emekli edilen Üsküdar Üniversitesi

3-…rektörü Nevzat Tarhan’ın uzmanlık alanı psikolojik harptir. Nevzat Tarhan’la çalışmalarınız ne üzerine? Güvenlik şirketiyiz diyorsunuz. Nevzat Tarhan’ın sizin için yaptığı psikolojik harp çalışmalarının sebebi nedir? Anlaşılan o ki sizinle işimiz uzun.''
 

SEDAT PEKER'DEN ÖLÜM LİSTESİ

 'Bir ölüm listesinden bahsediliyor' diye yazan Peker, 'Dindar görünümlü, aslında şeytan olan sadatçılar, sizi de biliyoruz. Görüşeceğiz' ifadelerini kullandı.

Kendisinin de dahil olduğu ölüm listelerinden bahsedildiğini öne süren Peker, bu listede bazı muhalif gazetecilerin de yer aldığını ifade etti. 

SADAT tartışmalarına da gönderme yapan Peker, ''Dindar görünümlü, aslında şeytan olan sadatçılar, sizi de biliyoruz. Görüşeceğiz'' ifadelerini kullandı. 

Peker'in paylaşımları şöyle: 

''1-Benim de içine dahil olduğum bir ölüm listesinden bahsediliyor. Bazı muhalif gazetecileri de benim açıklamalarımı haber yaptıkları için bu listeye eklemişler. Eli silah tutan adamlar, kalem tutanları niye öldürmek isterler? Hem açıklamaları yapan benim, gazeteciler değil ki.

2-Eğer büzüğünüz yetiyorsa beni öldürün. sadatçılar, kartelciler, mafyacılar; kimin büzüğü yetiyorsa bekliyorum. Lan düşkün abdulkadir, seni de bekliyorum. Çakmasınız lan siz. Dindar görünümlü, aslında şeytan olan sadatçılar, sizi de biliyoruz. Görüşeceğiz.''

yuzdeyuzhaber

Son Güncelleme: 13.10.2021 01:53
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol