OSMAN PAŞA, TARHAN'A KIZDI...

HAK ve Eşitlik Partisi (HEPAR) Genel Başkanı Osman Pamukoğlu, CHP'den istifa eden Emine Ülker Tarhan'ın kurduğu Anadolu Partisi'yle ilgilli, " Ne olduğunu en kısa sürede göreceksin" dedi.

17 Kasım 2014 Pazartesi 16:47
OSMAN PAŞA, TARHAN'A KIZDI...

 HEPAR Genel Başkanı Osman Pamukoğlu, partisini il teşkilatı binasının açılışını yapmak için Manisa'ya gitti. Pamukoğlu, partili gençler tarafından partinin flamalarıyla karşılandı. Parti binasının açılış kurdelesini kesen Pamukoğlu, daha sonra gündemle ilgili açıklamalarda bulundu.


"ÖYLE PARTİ Mİ OLUR?"
CHP'den istifa eden Emine Ülker Tarhan'ın kurduğu Anadolu Partisi (ANA Parti) ile ilgili konuşan Pamukoğlu, "Öyle parti mi olur? Dilekçe verilerek parti mi kurulur? Sen onu bana sor hemşerim. Bu bildiğiniz gibi bir iş değil. Bir partiyi sakın eski kaşarlarla kurma olur mu? Akrep gibi döner seni sokarlar, biz bunu öğrendik. Diğerleri de öğrenir. Partiyi bizim gibi kuracaksın. Partimizin içinde halk var. Yok ANAP'tan gelmiş, yok DSP'den gelmiş, yok DP'den gelmiş. Böyle bişey olmaz. Yaparsan başına gelecekleri görürsün. Ne olduğunu en kısa sürede göreceksiniz" diye konuştu.

Pamukoğlu açıklamalarının ardından partisini Manisa İl Başkanı Ahmet Turgaygöz ve yönetim kurulu üyeleriyle bir süre sohbet ettikten sonra Salihli İlçesi'ne hareket etti.

yuzdeyuzhaber

Son Güncelleme: 17.11.2014 16:51
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol