banner1700

Millete Ceza Yağdıran Kaymakam Bakın Kim Çıktı?

Esnafı denetleyen 27. dönem AKP milletvekili aday adayı Zonguldak Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu, eczanede çalışanların yan yana ve maskesiz oldukları için tutanak tutulmasını istedi.

05 Mart 2021 Cuma 15:18
Millete Ceza Yağdıran Kaymakam Bakın Kim Çıktı?

Esnafı denetleyen 27. dönem AKP milletvekili aday adayı Zonguldak Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu, sokakta zavallı vatandaşlara ceza yağdırmasının ardından bu kez de eczanede çalışanların yan yana ve maskesiz oldukları için tutanak tutulmasını istedi.

Sadece su içtiklerini ve eczanede çalıştıklarını belirten çalışanlar videoda da maskeli bir biçimde otururken görünüyor.

Kaymakam Çorumluoğlu ise bu itirazları dinlemedi ve “tutanağı tutun bana getirin” dedi. Çalışanların itirazının sürmesine aldırış etmeyen Çorumluoğlu eczaneden ayrılırken de “siz itirazınızı yaparsınız” ifadelerini kullandı.

Boş vakitte çay içip sohbet ettiklerini söyleyen eczane çalışanları kendilerine yapılan muamele karşısında şaşkınlıklarını gizleyemedi.

Sosyal medyada görüntülere tepki yağdı. Yurttaşlar AKP kongrelerini hatırlattı, "lebaleb kongrelere sesini çıkarmayanlar eczane çalışanlarına gelince kaplan kesilmiş" dedi.

KAYMAKAM İSMAİL ÇORUMLUOĞLU AKP'Lİ ÇIKTI

Kaymakam Çorumluoğlu'nun 27. dönem için AKP'de milletvekili aday adayı olduğu ortaya çıktı.

kaymakam-aday.jpg

kaymakam-3.jpg

yuzdeyuzhaber

Son Güncelleme: 05.03.2021 15:29
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol