KILIÇDAROĞLU'NDAN 1 NİSAN ŞAKASI

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, katıldığı bir toplantıda kendisini görmeye gelen vatandaşlara 1 Nisan şakası yaptı.

01 Nisan 2011 Cuma 14:00
KILIÇDAROĞLU'NDAN 1 NİSAN ŞAKASI

Kemal Kılıçdaroğlu, gazetelerin ekonomi yazarlarıyla bir araya geldi.
Basına kapalı toplantı sonrası gazetecilerin sorularını yanıtlayan Kılıçdaroğlu, açıklamalarının ardından, toplantının yapıldığı restorandan ayrılırken, kendisini görmeye gelen kişilerle bir süre sohbet etti. 
Kemal Kılıçdaroğlu, sohbet ettiği vatandaşlara, ''Sayın Başbakan bir açıklama yapmış, 'artık kimsenin evi sabaha karşı basılmayacak' demiş'' dedi. Vatandaşların şaşkınlık yaşamaları üzerine, bunun 1 Nisan şakası olduğunu belirten Kılıçdaroğlu, daha sonra restorandan ayrıldı.

İNTERNET ÜZERİNDEN GENÇLERLE BULUŞACAK
Kılıçdaroğlu, GenceArtı ''İstihdamda Fırsat Eşitliği Yaratma Projesi'' kapsamında internet üzerinden gençlerle buluşacak. 
CHP'nin resmi internet sitesinde yapılan açıklamada, Kılıçdaroğlu'nun 7 Nisan 2011 Perşembe günü saat 10.30-11.00 arasında internet üzerinden canlı yayınla gençlerle buluşacağı belirtildi. 
Açıklamada, ''Dünyada ilk defa bir siyasi parti lideri tarafından gerçekleştirilecek bu etkinlikte, gençler sorularını Kemal Kılıçdaroğlu'na canlı olarak iletebilecekler ve eşzamanlı olarak cevap alabilecekler. Bu buluşmaya katılmak için 'www.gencearti.com' sayfasını ziyaret edip 'GenceArtı Canlı Eğitim' bağlantısından kayıt yaptırmanız yeterlidir. Katılım sayısı sınırlıdır'' denildi. 

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol