İŞTE AK PARTİ'NİN İLK GENERAL ADAYI

AK Parti’nin ilk üst rütbeli milletvekili adayı olan emekli Hava Tümgeneral Ünal kameraların karşısına çıktı.

14 Nisan 2011 Perşembe 14:53
İŞTE AK PARTİ'NİN İLK GENERAL ADAYI

İstanbul’da AK Parti milletvekillerinin toplantısında AK Parti’den aday olan emekli Hava Tümgeneral Şirin Ünal ve Hakan Şükür kameraların karşısına çıktı.

Ünal, “Dün Sayın Başbakan’ın Avrupa Parlamentosu’nda yaptığı konuşmayı gururla hepimiz izledik. Böyle birinin liderliğinde Türkiye’ye hizmet etmek istiyoruz. Sayın Başbakan’ın açıklayacağı programdaki hedefleri gerçekleştirmek için uğraşacağız” dedi.

Hakan Şükür de eskiden beri ülke sorunlarıyla ilgilendiğini belirterek AK Parti’ye elinden geldiğince yardım etmeye çalışacağını açıkladı.


 

Şükür sözlerini şöyle sürdürdü; “Bütün adaylara başarılar diliyorum. Türkiye’nin büyük bir gelişimi var. Ben de bu gelişim ve dönüşüm süresinin içinde olmak istedim. Ülkemi seviyorum ve büyük bir teveccü kazanan bir partinin bir bireyiyim.

Henüz milletvekili olmadım. Ben de halkın sesine kulak vermek istiyorum. Mahalleden gelen ve büyük başarılar kazanan biriyim. Halktan hiç kopmadım. Umarım milletimiz için de hayırlısı olacak.

Ben AK Parti’nin iyi bir takım olduğunu düşünüyorum. Gittiğim her takımda büyük katkılar sağladım, AK Parti’ye de katkı sağlayacağımı düşündüm.

Ben futbolcuyken de gazeteleri birinci sayfasından okuyan, ülkenin meseleleriyle ilgilenen biriyim. Türkiye’nin meselelerine kayıtsız kalamazsınız. Ülkeyi kucaklayan bir partinin temsilcisiyim. Elimden ne geliyorsa yapmaya çalışacağım.”

Son Güncelleme: 06.10.2021 14:27
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol