Erdoğan'ın Sağlık Durumu İle İlgili Yeni İddia!

CHP İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın sağlık durumuyla ilgili WhatsApp mesajlarının dönüp durduğunu ileri sürdü.

03 Kasım 2021 Çarşamba 12:05
Erdoğan'ın Sağlık Durumu İle İlgili Yeni İddia!

CHP İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu, kişisel Twitter hesabında yaptığı paylaşımda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın sağlık durumuna ilişkin bir iddiaya yer verdi.

"Erdoğan'ın sağlık durumuyla ilgili WhatsApp mesajları dönüp duruyor" diyen Erdoğdu, devamında "Siyasi hayatım Erdoğan ile mücadeleyle geçti… Erdoğan’ın bana açtığı onlarca davada haksızlığa uğradım… Tek dileğim Erdoğan’ın seçimlere sağlıklı ve zinde olarak girmesi ve sandıkta halka hesap vermesi"  ifadesini kullandı.


ERDOĞAN'IN SAĞLIK DURUMUYLA İLGİLİ İDDİALAR

Foreign Policy'nin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın sağlık sorunları yaşadığına dair iddiası uzunca bir süre gündemde kalmıştı.

İletişim Başkanlığı, Erdoğan'ın basketbol oynadığı anlara ilişkin videosunu yayınlayarak bu iddiaların önüne geçmeye çalışırken; MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli de şunları söylemişti:

“İmralı canisine özgürlük talepleri, etnik kimliklerle bölücü siyasetin yoğunlaşması karşısında Cumhur İttifakı olarak tek nefes, tek yürek olacağız.Sayın Cumhurbaşkanımızın sağlığı üzerinden polemik yaparak yalan haberleri yayarak aşağıların aşağısına düşenlere de ant olsun itibar etmeyeceğiz."

'TEYİT ETTİM , KESİN BİLGİ...'

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın sağlık durumuna ilişkin sosyal medyada gündeme getirilen iddialar hakkında gazeteci Orhan Uğuroğlu da bir paylaşım yaptı.

Gazeteci Uğuroğlu, Twitter hesabında Erdoğan'ın sağlık durumuna ilişkin "Teyit ettim. Kesin bilgi" diyerek şu paylaşımı yaptı:

“Teyit ettim. Kesin bilgi: Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın dünden bu yana gelişen herhangi sağlık sorunu kesinlikle yok... AKP grup toplantıları 2 haftada bir yapılıyor... Grup toplantısının da iptali söz konusu değil."

ERDOĞAN'IN BU GÖRÜNTÜLERİ OLAY OLMUŞTU

29 Ekim'de Erdoğan'ın ayakkabılarının büyüklüğüne dikkat çekilip öyle bir iddia ortaya atıldı ki...

yuzdeyuzhaber

Son Güncelleme: 03.11.2021 13:19
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol