banner1700

ERDOĞAN'IN BAŞDANIŞMANI OLDU...

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, emekli Tuğgeneral Adnan Tanrıverdi'yi Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanlığı görevine getirdi.

ERDOĞAN'IN BAŞDANIŞMANI OLDU...

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, emekli Tuğgeneral Adnan Tanrıverdi'yi Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanlığı görevine getirdi.

17 Ağustos 2016 Çarşamba 00:51
ERDOĞAN'IN BAŞDANIŞMANI OLDU...

CNN TÜRK'ün edindiği bilgiye göre, Kara Kuvvetleri Sağlık Daire Başkanlığı görevlerinde bulunduktan sonra 30 Ağustos 1996 yılında kadrosuzluktan emekliye sevk edilen Tanrıverdi, Erdoğan'ın yeni başdanışmanı oldu. 

1964 yılında Kara Harp Okulu'na giren Tanrıverdi, 1976-1978 yıllarında Kara Harp Akademisi'nde öğrenim görerek 1978 yılında kurmay subay statüsünü kazandı.

Tanrıverdi 30 Ağustos 1992 tarihinde ise tuğgeneralliğe yükseltildi.

Adnan Tanrıverdi, emekliye ayrıldıktan sonra,  5 yıl Adaleti Savunanlar Derneği'nin Genel Başkanlığı görevini üstlendi.

Tanrıverdi, ASDER Onursal Başkanı olarak, Müslüman ülke silahlı kuvvetlerinin organizasyonu ve stratejik kullanımına danışmanlık, son kullanıcıdan eğitici seviyesi kadar özel konularda eğitim ve harp, silah ve araçlarının temini, bakım ve onarımı hizmetlerinde görev yapmak üzere Sadat Uluslararası Savunma Danışmanlık Şirketi'ni kurdu.

yuzdeyuzhaber

Son Güncelleme: 19.08.2016 01:26
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
ALEV ALTUNBAY 2016-08-18 01:05:13

BU ADNAN TANRIVERDİ DENEN ADAM BÜYÜK ORTADOĞU PROJESİNİNİ TAŞERON PERSONELİ VE BİR VATAN HAİNİDİR. TÜRKİYENİN PARÇALANMA PROJESİNİ BEŞİR ATALAYDAN SONRA PLANLAYAN İKİNCİ YARATIKDIR. ACİLEN GEREKEN YAPILMALIDIR.TAYYİBİN BAŞ DANIŞMANIDA TAYYİB GİBİ BİRİSİDİR

Avatar
sadık 2016-08-18 23:50:48

Alev,birliktemi görev yaptın nerden tanıyorsun,sen vatan hainisin terbiyesiz.adam gibi adamdır.gerçek vatan evladıdır.sizin gibi ab ve abd itleri korksun bu vatan evlatlarından.içimizdeki senin gibi düşünenlerin ana vatanı abd dir.defolup gidin hain yandaşları yoksa bu tufanda gebereceksiniz......

Avatar
karagöz 2016-08-19 17:45:21

Allah imkan versede bu kula kulluk eden vatan haini fetoşcularla bu yaptıklarının hesabını sormayı nasıp etse bunlar Allahı bırakıp kuluna o kulda zaten nıyetı belli amerıkap kopegı memleketi ne hale getırdı kac ocak sonddurdu keske dıyorum sızlerı bılıyoruz sızlerde bızlerı kafanızı bır cıkarsanız gerısı gelicek fetosun haın lerı turk mılletıne haınlık edene tapanlar cıkarın kafalarınızı ve bakın kım kıme ne yapabılır beklıyoruz ddort gozle bu vatana haınlık yapan herkesın soyu sopu kurusun