banner1700

'Erdoğan Cumhurbaşkanı Olamazsa Kül Oluruz...'

KP Çorum Milletvekili Oğuzhan Kaya, 2023 seçimlerine ilişkin konuşurken "Tayyip Erdoğan’ın 2023’te Cumhurbaşkanı olamadığında hepimizin neler kaybedeceğinin farkındayım" deyip "hep beraber kül oluruz" ifadelerini kullandı.

25 Eylül 2021 Cumartesi 09:33
'Erdoğan Cumhurbaşkanı Olamazsa Kül Oluruz...'

AKP Çorum Milletvekili TBMM Adalet Komisyonu Üyesi Oğuzhan Kaya, konuk olduğu bir televizyon programında, 2023 seçimlerinde AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kaybetmesi halinde "herkesin kül olacağını" öne sürdü.

Yerel İskilip’in Sesi TV’nin konuğu olan AKP'li vekil, sunucunun "AK Parti'nin teşkılat samimiyetinin nasıl buluyorsunuz?" sorusu üzerine şunları söyledi:

“Milletin Tayyip Erdoğan’la hiçbir sıkıntısı yok. Milletin sıkıntısı benle, teşkilatla, partiye gelmiş gitmiş adamla. Yani milletin derdi bizimle. Tayyip Erdoğan’la milletin derdi yok ki. AK Parti olmadığı gün bu memleketin, bu milletin zarar edeceği düşüncesindeyim. Yani ben Tayyip Erdoğan’ın 2023’te Cumhurbaşkanı olamadığında hepimizin neler kaybedeceğinin farkındayım. Onun için bizim teşkilatlarımız güçlü olmalı. Bizim teşkilatlarımızda insanlar, insanlara değer vermeli. Samimiyet kazanmalı. Yoksa biz hep beraber kül oluruz. Ve biz kül olduğumuzda da hiçbirimiz bir şey olmaz. Rahmetli Muhsin Yazıcıoğlu'nun bir lafı var. Diyor ki 'Biz solcularla Ankara'nın koca koca meydanlarına sığmadık, Mamak'ın 2 metrekare hücrelerine sığdık" Biz dünyayı dar ediyoruz birbirimize AK Parti olarak. Ona dikkat edeceğiz"

AKP Ordu Milletvekili de önceki gün, AKP'ye 2023 seçimlerinde oy vermeyenlerin Allah tarafından hesaba çekileceğini söylemiş, " Ona göre hareket edin' demişti.

yuzdeyuzhaber

Son Güncelleme: 25.09.2021 16:32
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol