Bülent Arınç'ın Ses Kaydı Ortalığı Karıştırdı!

Bülent Arınç’ın Fehim Adak’ın ölüm yıl dönümünde mezarı başında yapılan anmadaki konuşması, gündem oldu. Arınç, “Bugün bizim en büyük sıkıntımız, maalesef dünün mağdurlarının, bugün mağrur olmasıdır. Dünün fakirlerinin bugün zenginlikten gözlerinin kamaşmasıdır” dedi.

08 Şubat 2021 Pazartesi 10:04
Bülent Arınç'ın Ses Kaydı Ortalığı Karıştırdı!

Eski TBMM Başkanı Bülent Arınç,  merhum Necmettin Erbakan’ın arkadaşlarından Fehim Adak’ın ölüm yıl dönümünde mezarı başında yapılan anmaya katıldı.

Odatv’nin haberine göre; Bülent Arınç, “Millî Görüş lideri merhum Prof. Dr. Necmeddin Erbakan hocamızın yol ve dava arkadaşı, eski bakanlarımızdan merhum Fehim Adak’ın ölüm yıl dönümünde Bağlum’da kabri başında toplanarak hatim duasına hep birlikte iştirak ettik. Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, devlet eski bakanı Dr. Sacit Günbey ve Millî Görüş camiasından dostlarımızın katıldığı hatim duası ve anma toplantısında bendeniz de bir konuşma yaptım” ifadelerini kullandı.

ŞOK İDDİA! 'BÜLENT ARINÇ O KADINI HAMİLE BIRAKTI'..

“DÜNÜN MÜCAHİTLERİ BUGÜN MÜTEAHHİT OLDU”

Burada bir konuşma yapan Bülent Arınç, dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Arınç, “Bugün bizim en büyük sıkıntımız, maalesef dünün mağdurlarının, bugün mağrur olmasıdır. Dünün fakirlerinin bugün zenginlikten gözlerinin kamaşmasıdır. Ve bugünkü yaşantı içerisinde ne varsa, kaybetmiş olmalarıdır. Dünün mücahitlerinin daha sonra müteahhit daha sonra müşahit olduğu bir noktadayız. Burada kalsalar bile iyi. Ona bile şükredeceğiz. Dünya için herşeylerini feda etmiş, bir kalabalık topluluk var karşımızda. Ama toplasan, yüzbinlerini toplasan içinden bir tane bile Fehim Adak çıkmaz. Bugün böyle bir kahredici alem içindeyiz.” diye konuştu.

SES KAYDINI DİNLEMEK İÇİN RESMİN ÜZERİNE TIKLAYIN!

SES KAYDINI DİNLEMEK İÇİN RESMİN ÜZERİNE TIKLAYIN!

BÜLENT ARINÇ, BERAT ALBAYRAK'A BAKIN NELER DEMİŞ?

yuzdeyuzhaber

Son Güncelleme: 08.02.2021 13:21
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol