banner1700

'Bu Millet Tek Bir Soğanla da Yaşar...'

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli de yaşanan pahalılığı ve ekonomik krizi beka sorunu ile izah etmeye çalıştı. Pakdemirli, “Bu millet icabında bir soğana talim eder” ifadelerinde bulundu.

20 Mart 2019 Çarşamba 23:19

Bakan Pakdemirli, Şanlıurfa'daki temasları kapsamında MHP İl Başkanlığını ziyaret ederek, MHP Şanlıurfa Milletvekili İbrahim Özyavuz ve İl Başkanı Mahmut Güneş ile görüştü. Pakdemirli, partisinin yerel yönetimde yeniden söz sahibi olmaya aday olduğunu ifade ederek, "Bu millet icabında bir soğana talim eder, göklerinde başka bayrak dalgalanmasına müsaade etmez. Türlü türlü oyunlar var ama vatandaşımız kanmamalı. Halkımızın sandıkta gerekeni yapacağına inanıyoruz." şeklinde konuştu. Beraberinde Vali Abdullah Erin, AKP Şanlıurfa Milletvekili Ahmet Eşref Fakıbaba ile Şanlıurfa Ticaret Borsası'na (ŞUTB) geçen Pakdemirli, burada Yatırım Destek Ofisi'nin açılışını yaptı.Pakdemirli daha sonra AKP Eyyübiye İlçe Belediye Başkan Adayı Mehmet Kuş'un seçim bürosunu ziyaret etti. Burada partililere seslenen Pakdemirli, kentte bulunmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

"BU MİLLET İCABINDA SOĞANA TALİM EDER"

Türkiye'nin kritik bir yerel seçime girmek üzere olduğuna dikkati çeken Pakdemirli, şunları kaydetti:

Türkiye'nin Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) başta olmak üzere çok sayıda müdahalelere maruz kaldığını dile getiren Pakdemirli, milletin çok kısa sürede kendisini toparlayabilme özelliğine sahip olduğunu aktardı.Pakdemirli, partisinin yerel yönetimde yeniden söz sahibi olmaya aday olduğunu ifade ederek, "Bu millet icabında bir soğana talim eder, göklerinde başka bayrak dalgalanmasına müsaade etmez. Türlü türlü oyunlar var ama vatandaşımız kanmamalı. Halkımızın sandıkta gerekeni yapacağına inanıyoruz." şeklinde konuştu.

yuzdeyuzhaber

Son Güncelleme: 21.03.2019 00:10
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol