banner1700

'ALÇAK' SÖZÜNE NE YANIT VERDİ?

Tayyip Erdoğan'ın dün yaptığı konuşmasında cemaati hedef alan sözlerine Fethullah Gülen'den yanıt geldi.

'ALÇAK' SÖZÜNE NE YANIT VERDİ?

Tayyip Erdoğan'ın dün yaptığı konuşmasında cemaati hedef alan sözlerine Fethullah Gülen'den yanıt geldi.

16 Ağustos 2014 Cumartesi 11:28
'ALÇAK' SÖZÜNE NE YANIT VERDİ?

 Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları toplantısında dün yaptığı konuşmasında Fethullah Gülen cemaatine zehir zemberek sözlerle yüklenmişti.

Cemaat için 'alçak', 'sinsi', 'ihanet şebekesi' diyen Erdoğan'a Fethullah Gülen, dava açarak yanıt verdi.

AVUKATI TWITTER'DAN AÇIKLADI
Fethullah Gülen, Başbakan ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a manevi tazminat davası açacağını açıkladı.

Gülen'in avukatları tarafınan güncellenen Twitter hesabından; "Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a dün yaptığı konuşmadan dolayı manevi tazminat davası açılacaktır" dendi.


Erdoğan dün yaptığı konuşmada şu ifadeleri kullanmıştı:

İHANET ÇETESİ BANA SALDIRDI
Bu paralel ihanet çetesi bizzat şahsıma saldırdı. Aileme alçakça saldırdı. Şu anda elimize geçen yeni bulgular, belgeler var. Bütün bakan arkadaşlarımızı kriptolu telefonlardan dinlediler. Özel toplantılar dinlendi. Artık bunlar yakalandı. Ne kadar kaçırmaya gayret ettiyseler de yine yakalandılar. Şimdi işin diğer safhalarına geçiyoruz, geçeceğiz. Bu bir ihanet şebekesi.
 
PENSİLVANYA'DAKİ ZAT
Şu anda Pensilvanya'da yaptığı açıklamalarda ne diyor 'Dünya malını dünya zevkini hırsı tamahı terk etme' çağrısında bulunuyor bu zat. Herkesi şantajla diz çöktürmek istediler. Her tarafı dinlediler. Hizmet dediler, fedakarlık dediler, saf temiz bir kitleyi hem maddi hem manevi iliklerine kadar sömürdüler. Oradan devşirdikleri gücü ülkenin aleyhine kullanmak istediler. Üzerimize mertçe gelmediler. Sinsice, gizlice, gözetleyerek, izleyerek, montajlar yaparken kaydederek yani en alçakça metodlarla bizi sindirmek istediler. İçimizde yada dışımızda bu alçaklığı önemsemeyenler olabilir.
 
HEDEFLERİNDE VATAN VAR
Recep Tayyip Erdoğan'a karşı şahsi kini olup, bu yapılanları görmezden gelenler olabilir. Yanında yöresinde bunları tutanlar, bunlara kucak açanlar, bunlara imkan temin edenler, bunlarla irtibatını sürdürenler olabilir. Onlara bir kez daha hatırlatıyorum; paralel ihanet şebekesinin hedefi Recep Tayyip Erdoğan, onun ailesi, çalışma arkadaşları, yol arkadaşları değildir. Bu çetenin hedefi istiklalimizdir, bayrağımızdır, vatanımızdır, milletimizdir. Bunun böyle bilinmesi lazım.

yuzdeyuzhaber

Son Güncelleme: 16.08.2014 11:34
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol