"AK PARTİ'NİN ÖNÜNDE ŞAPKA ÇIKARMALIYIZ..."

Seçimlerde bağımsız aday olan ancak kazanamayan emekli Orgeneral Çetin Doğan'dan bomba itiraflar...

17 Haziran 2011 Cuma 14:41

 Balyoz davasının tukuklu sanığı seçim sonuçlarını değerlendirdiği Aydınlık'taki köşesinde yazısında "Türk halkının destur şaplağını ensemize yedik" diye yazdı. Darbe planı yapmakla suçlanan emekli Paşa, iktidara övgüler yağdırdı: "AK Parti'nin önünde şapka çıkartmak lazım."

Aydınlık yazarları bir bir dökülmeye devam ediyor. Dün Levent Kırca'nın "morardık" sözünden sonra bugün de Doğan döktürdü.

DESTUR TOKATINI ENSEYE YEDİK

Gazeteciler.com sitesinde yer alan habere göre şaşırtan 12 Haziran itiraflarına Çetin Doğan şöyle başlıyor:

"Gelin hep birlikte yalancıların, dolandırıcıların mumlarını söndürelim" çağrımızın ertesi günü, 12 Haziran'da "necip Türk Milleti'nin destur şaplağını ensemize yediğimizi inkar edemeyiz..."

AK PARTİ ÖNÜNDE ŞAPKA ÇIKARDI

Seçim sonuçlarının ülkeye hayırlı olmasını belirtip "demokrasiye bağlılığını" dile getiren Çetin Doğan, bomba itiraflarına devam ediyor:

"Görünen o ki toplumumuzda değişim rüzgarı ne yalan üzerindeki yaldızı ne de yalancının mumunu söndürebilmiştir. Değişim rüzgarı hafif melteme dönüşünce ampulün şavkı daha da canlanmıştır. Ülkemizde yaşayan her 2 yurttaştan 1'inin oyunu almayı başaran AKP'nin önünde şapka çıkarmak ve onu kutlamak gerekir. "

ŞAİBE İMASI

Çetin Doğan, bu itirafların ardından uzun yazısına AK Parti'nin neden kazandığı, CHP'nin neden kaybettiği analizi ile devam ediyor. 

İlginçtir ki kendisinin seçimlerde aldığı yenilgiye ucundan şöyle bir değinip geçiyor. O değinme sırasında da "geçersiz oyların" çoğunluğunun Cumhuriyet Güçbirliği adaylarına ait olduğunu belirtip "şaibe" imasında bulunuyor.Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
ÖZDEN GÜVENÇ 2011-06-17 15:04:41

YAV TÜRKİYEDE UYGULANAN SEÇİM SİSTEMİ ABD NİN SEÇSİSİ ADLI BİLGİSAYAR SİSTEMİ GÜVENİLİR OLMADIĞI DIŞLARDAN MÜDAHALE EDİLİRLİĞİ DOLAYISIYLA YUNANİSTAN ANAYASA MAHK İPTAL ETMİŞ VE AVRUPADA KULLANILMIYOR...TĞRKİYEDE DEMOKRASİ Mİ VAR HER ŞEY SAHTE YALAN NE YANİ SEÇİM SONUÇLARI BÖYLE ÇIKTI DİYE AKP Yİ ÖVECEKMİYİZ SİZ BÖYLE BİR SEÇİ,M SSİTEMİYLE NASIL SEÇİME GİRİYORSUNUZ MUHALEFET E AYDIN İNSNLARIMIZA SORUYORUZ YOKSA SİZDEMİ...

Avatar
SEMRA EYİNNEN 2011-06-17 21:05:02

ÇAMUR AT.... İZİ KALSIN.... SÖZLERİ YUT... YORUMLARINLA ÇARPIT.... BU YAZIYI PAŞA'NIN AVUKATINA YOLLAYACAĞIM.....